Бех-Романчук: « У мене були пропозиції змінити країну »
![Бех-Романчук: « У мене були пропозиції змінити країну »](/upload/resize_cache/iblock/56f/916_537_2/56f5ec867fe8ecd913f0fad4c53f601f.jpg.webp)
Українська стрибунка в довжину Марина Бех-Романчук розповіла про те, що після закінчення школи їй надходили пропозиції змінити громадянство:
« Коли я закінчила школу, у мене були пропозиції виїхати в іншу країну. На той період я не бачила в цьому чогось такого, чого я потребувала.З тренером ми прийшли до висновку, що і в нашій країні можна досягти високих результатів. Якщо будеш стрибати далеко, то досягнеш того, чого ти бажаєш.
Я люблю свою країну. Скажу відверто: де б я не була, мені завжди хочеться додому. Можливо, через те, що ти тут народився, виріс. Будинки легше дихати, легше відпочивати і фізично, і морально.
Ніколи не думала про те, щоб їхати виступати за іншу країну. Нічого не можна порівняти з тим, коли на міжнародних стартах піднімаєш прапор своєї рідної країни, в якій ти народився. Коли грає гімн моєї країни – це щось фантастичне ».
На Олімпійських іграх в Токіо Бех-Романчук стала п'ятою.
Коментарі 0