Сьогодні 6

Габелок Вероніка здобула бронзу зі спортивної акробатики на Х Всесвітніх іграх у Польщі

Досягнула вершин в спортивній акробатиці
20 вересня 2017р. 20:23

Акерманська спортсменка здобула бронзову медаль на Х Всесвітніх іграх зі спортивної акробатики серед жіночих пар у польському Вроцлаві. Сьогодні йтиметься про символ спортивної акробатики не лише України, а й світу. Габелок Вероніка-блискуча представниця видатних тренерів рідної країни: Ковзун Мирослави та Сорочана Михайла.

Її ім'я залишиться в історії найсильніших акробатів світового рівня і, незважаючи на досить юний вік, Вероніка двічі нагороджена дипломом за вагомий особистий внесок за підсумками конкурсу вищої спортивної майстерності з розвитку видів спорту, які не входять до програми Олімпійських ігор. Вона з раннього віку була оточена атмосферою спортивних досягнень та наполегливої праці. Її дитинство пройшло у м. Білгород-Дністровський, населення якого займає менше 50 000 тис. людей, де у змаганні своїх суперників, засвоїла важливість волі та завзятості для досягнення спортивних вершин.

Її відточені рухи із найскладнішими акробатичними переходами так і не зміг ніхто повторити. Результатами своїх завзятих тренувань їй було надано можливість презентувати Україну на Х Всесвітніх іграх 2017 року, які проходили у польському місті з 20-30 липня.

Серед найкращих у категорії сеньйори за попереднім Чемпіонатом Світу, який проходив у м.Путянь ( Китай) у 2016 році за місце у фіналі боролися 12 найсильніших жіночих пар. Українка з маленького міста гордо презентувала Національну збірну команду України та боролася за місце у фіналі.

За підсумками журі на Х Всесвітніх Іграх 2017 року фіналістами Чемпіонату Світу стали: Україна , Бельгія, Росія , Нідерланди , Китай та США, які боротимуться за ступінь найвищого звання та досягнення у спортивній кар'єрі.

Це був липень місяць 2017 року, коли наближалися найважливіші змагання у спортивній кар'єрі Габелок Вероніки.

10-ті Всесвітні ігри - найбільші мультиспортивні змагання для неолімпійських видів та дисциплін.

Акерманська 15-річна спортсменка у фіналі показала найкращий результат, професійно об'єднавши балансові та динамічні елементи у третій вправі.

Суддівське журі з усіх континентів оцінювали найкращих спортсменів з усієї планети. Учасники зі 102 країн та 3168 спортсменів мріють стати на п'єдестал! За підрахунками журі фінальної вправи з оцінкою 27.930 Вероніка стала Бронзовою призеркою Всесвітніх ігор та досягла вершини у спортивній акробатиці не лише в Україні, а й за межами рідної країни.

Золоту медаль здобула спортсменка з Росії - Дар'я Гур'єва, друге місце у спортсменки з Бельгії-Noemie Lammertyn.

На початку вересня 2017 року в м.Київ на засіданні під назвою «Зірки спортивного року» на яке були запрошені спортсмени, які змінили історію спорту.

Вероніці було присуджено медаль від Президента України «за працю та перемогу». Ця нагорода підкреслила її професіоналізм та вагомий внесок у світ спорту та була важливим визнанням її 10-річної праці. Їй присвоєно звання «Найкращий спортсмен року» 2016-2017 рік.

Для українських медалістів Х Всесвітніх Ігор 2017 року, від Олімпійського комітету передбачено винагороди з держбюджету-480 тисяч гривень за золото, 400 тисяч за срібло та 240 тисяч за бронзу. До складу збірної України у Вроцлаві увійшли 80 спортсменів із 20 видів спорту.

Впливовий внесок у командний успіх України зробила Габелок Вероніка. Україна посіла рекордне для себе 5 місце у загальному медальному заліку, здобувши 10 золотих, 7 срібних та 8 бронзових нагород.

Варто згадати про золоту медаль у попередніх XXIII

Інтернаціональні змагання зі спортивної акробатики «Зірки над Бугом-2017» у м. Вінниця.

У якому взяли участь 180 найкращих спортсменів із п'яти країн – України, Португалії, Азербайджану, Молдови та Білорусі. У змаганнях брали участь спортсмени віком від 12 років.

Вихованка Білгород-Дністровської ДЮСШ Вероніка Габелок у складі національної збірної команди України змогла гідно продемонструвати свою майстерність.  Здобувши перемогу, юна акробатка зійшла на першу сходинку п'єдесталу.

Додамо, що перемога у турнірі - це стало ще один вдалим стартом перед Всесвітніми іграми.

Габелок Вероніка, яка досягла вершини у спортивній акробатиці, і є видатною спортсменкою зі званням Заслужений майстер спорту зі спортивної акробатики.

Вона є:

1. Шестиразовою Чемпіонкою України у період з 2013-2017 рік.

2.Однацикратною Чемпіонкою Міжнародних змагань у період з 2012-2017 років.

3.Чемпіонка XXIII міжнародних змагань у 2017 році.

4.Дворазова Чемпіонка Всеукраїнського турніру.

5.Фіналістка Чемпіонату світу у Парижі 2014 року у віковій категорії 13-19 років.

6.Фіналістка Чемпіонату світу у Китаї 2016 рік у категорії сеньйори.

7.Бронзова призерка Всесвітніх Ігор у 2017 році.