Гуцол і Міколенко піднялися на п'єдестал турніру в Фінляндії

Євген показав другий кращий результат в кар'єрі
11 червня 2021р. 16:58
Євген Гуцол / Фото: gathletics.com.ua

Українці привезли дві медалі з турніру MOTONET GP з легкої атлетики, який проходив в Еспоо, Фінляндія.

Євген Гуцол в бігу на 800 метрів показав другий результат. Гуцол завершив забіг за 1:46:83 с, що стало його другим кращим результатом в кар'єрі. британець Джошуа Лей майже на секунду випередив українця ( 1: 45.99 з )

Марія Міколенко в бігу з перешкодами на 400 м фінішувала другою з результатом 57.71 с. Перемогу здобула фінка Вііві Лехікоінен ( 56.17 ).

Нагадаємо, що на Діамантовій лізі у Франції Анна Рижикова завоювала срібло, а Марина Бех-Романчук – бронзу з кращим результатом сезону.