Вчора 6
Сьогодні 16
Завтра 18

Медалі легкої атлетики. Томпсон – королева спринту, Влодарчік виграла вже третю Олімпіаду поспіль

Му стала кращою в бігу на 800 м, Дюплантіс виграв золото без світового рекорду
03 серпня 2021р. 16:49
Аніта Влодарчик / Фото: getty images

На Олімпійських іграх в Токіо завершився черговий змагальний день в легкій атлетиці. У вечірній сесії було розіграно чотири комплекти медалей.

У жіночому метанні молота все стабільно – полька Аніта Влодарчік виграла золото вже втретє поспіль. Таким чином рекордсменка світу стала першою в історії жінкою, яка виграла три золота Олімпіади в індивідуальних змаганнях.

Токіо-2020. Легка атлетика. Молот. Жінки. фінал

1. Аніта Влодарчік ( Польща ) – 78,48

2. Ван Чжен ( Китай ) – 77,03

3. Мальвіна Копрон ( Польща ) – 75,49

У бігу на 800 метрів серед жінок перемога дісталася 19-річної Атінг Му. Вона виграла фінальний забіг з новим національним рекордом США. Володарці срібла британці Кілі Ходжкінсон, До речі, теж тільки 19 років.

Токіо-2020. Легка атлетика. Біг на 800 м. Жінки. фінал

1. Атінг Му ( США ) – 1.55,21

2. Кілі Ходжкінсон ( Великобританія ) – 1.55,88

3. Рейвін Роджерс ( США ) – 1.56,81

А ось в бігу на 200 м сталася коронація. Ямайка Елейн Томпсон – перша жінка в історії, яка виграла дистанції 100 м і 200 м на двох Олімпіадах поспіль. Правда, в Ріо було ще і срібло в естафеті 4х100 м. Медалі в цій дисципліні в Токіо ще тільки належить розіграти.