Прототип героїні фільму « Пульс » Ботурчук завоювала срібло на Паралімпіаді в Токіо

Про, вже восьмикратної медалістки Ігор, недавно зняли кіно
31 серпня 2021р. 14:16
Оксана Ботурчук і Микита Барабанов / фото - Getty Images

Володарка семи медалей Паралімпіад Оксана Ботурчук на Іграх в Токіо, Японія, завоювала срібло в забігу на 400 метрів в класі Т12.

Українка подолала дистанцію разом зі своїм супроводжуючим Микитою Барабановим, Показавши результат 55,33 секунди. Кращий результат в Японії продемонструвала тільки кубинська спортсменка Омара Дуранд.

Про історію Ботурчук напередодні Паралімпіади вийшов художній фільм « Пульс ». Читайте рецензію на нього на XSPORT.

На даний момент в скарбничці України 55 медалей: 12 золотих, 28 срібних і 15 бронзових. З цим результатом українська збірна займає п'яту сходинку в медальному заліку.