Вчора 4
Сьогодні 0

Українці завоювали 4 золота на турнірах Світового легкоатлетичного континентального туру

Також в скарбничці національної команди є одна бронза
07 липня 2023р. 15:56
Українські легкоатлети завоювали чотири золоті і одну бронзову медалі на турнірах в Європі.

Роман Кокошко з рекордом змагань завоював золото у штовханні ядра на турнірі «Meeting of Braga» категорії «Challenger» в Португалії.

Володарем золотої нагороди на змаганнях в Іспанії «Internacional d'Atletisme Ciutat de Barcelona» став стрибун у висоту Дмитро Нікітін (2,23 м).

Наталія Кроль у бігу на 800 м фінішувала першою (2.02,29) на етапі Світового легкоатлетичного континентального туру «Bronze» у Франції.

У Фінляндії на змаганнях «Joensuu Motonet GP» Юлія Чумаченко стала переможницею з результатом 1.85 м в стрибках у висоту.

Бронзовим призером серед стрибунів з жердиною на турнірі в Йоенсуу став Ілля Кравченко (5.15 м).

Раніше повідомляли, що Бех-Романчук завоювала золото в потрійному стрибку на Європейських іграх-2023.