Завтра 11

Ферстаппен в домінуючої манері виграв кваліфікацію Гран-прі Нідерландів

Сьома поул-позиція в сезоні для пілота Red Bull
04 вересня 2021р. 17:23

Пілот Red Bull Макс Ферстаппен виграв кваліфікацію Гран-прі Нідерландів. Друге місце зайняв лідер чемпіонату Льюїс Хемілтон, Третій – Валттер Боттас.

У першому сегменті більше всіх здивували пілоти Williams, особливо Ніколас Латіфа, Який кваліфікувався у другий етап з п'ятим результатом. Самі невезучими гонщиками стали Себастьян Феттель і Чако Перес. Німець в останній спроби потрапив в трафік за пілотами Haas і тому показав лише 17-е час. Перес же і зовсім вирішив, що його попереднього часу вистачить для потрапляння в другій сегмент і тому на швидке коло не виїхав.

Результати першого сегмента кваліфікації Гран-прі Нідерландів:

У другому сегменті знову головним дійовими особами стали пілоти Williams, проте в цей раз з приставкою « мінус ». Спочатку Рассел занадто активно атакував, через що не впорався з керуванням і вилетів з траси.

Після відновлення кваліфікації першим на швидке коло виїхав Латіфа, якого спіткала доля напарника по команді.

Дирекція гонки прийняла рішення достроково завершити другий сегмент. Головний потерпілий від цього – Ландо Норріс, Що мав потенціал потрапити в фінал кваліфікації, але так і не отримав можливість проїхати останній швидкий коло.

Результати другого сегмента кваліфікації Гран-прі Нідерландів:

У фіналі кваліфікації Макс Ферстаппен вже в першій спробі встановив якнайшвидший час – 1: 08.923 хвилини. А потім сам же поліпшив свій результат до – 1: 08.885. Зовсім трохи програв йому Льюїс Хемілтон – всього 38 сотих.

Крім цього, варто виділити П'єра Гаслі, Який кваліфікувався четвертим і Антоніо Джовінацці ( сьомий результат ).

Результати третього сегмента кваліфікації Гран-прі Нідерландів:

Таким чином, Ферстаппен завоював десятий поул в кар'єри і сьомий в сезоні.

Завтра ( 5 вересня ) з нетерпінням чекаємо неймовірної боротьби на старті гонки, адже, в цілому, траса в Нідерландах не сама обгінна, а тому Хемілтон буде ризикувати зі старту.

Всі ми пам'ятаємо, ніж минулого разу закінчилася боротьба лідерів чемпіонату, Коли вони обидва стартували з першого ряду.