Білосюк: «Прогрес є, і це вже радує»
Білосюк: «Сьогодні було так важко бігти, що доводилося максимально концентруватися на стрільбі»
Українка пояснила, з чим була пов'язана її відмінна стрілянина
12 грудня 2021р. 17:38
![Олена Білосюк Білосюк: «Сьогодні було так важко бігти, що доводилося максимально концентруватися на стрільбі»](/upload/resize_cache/iblock/16d/916_537_2/16d473862243f1e3a96730e193eca000.jpg.webp)
Олена Білосюк / Фото: biathlon.com.ua
Українська біатлоніства Олена Білосюк в ефірі UA Перший
прокоментувала свій хороший виступ в гонці переслідування на етапі Кубка світу в Хохфільцені, де вона з 24-го піднялася на 13-е місце.
«Сьогодні було так важко бігти, що доводилося максимально концентруватися на стрільбі - довго стріляла, але намагалася зробити нуль, тому що сил на додаткові штрафні метри не залишалося. Мені дуже шкода, тому що виходила десятої, але не змогла утримати цю позицію. Сьогодні я не була в змозі боротися, на жаль ».
Про те, що стала єдиною біатлоністкою в гонці, яка закрила всі мішені.
«Мабуть, таке трапилося вперше в моїй кар'єрі. Якщо чесно, ймовірно, мені пощастило, оскільки я дуже добре реагую на зміну сонця, коли воно заходить. І сьогодні так сталося - під час пристрілки ми стріляли з сонцем, а під час гонки його не стало, і до того ж змінився вітер. Я робила поправку, тому що реально знала, що у мене буде різниця по сонцю, і це мені допомогло нормально закрити п'ять мішеней. Потім тренери показали, де була стрілянина, я зробила ще додаткову корекцію, і вдалося закрити нуль ».Нагадаємо, на відміну від Білосюк, персьют в Хохфільцене провалила українка Юлія Джима.
Коментарі 0