Білосюк: «Я дуже сподіваюся, що наша молодь все-таки настане мені на п'яти»
Білосюк: «У спринті було дуже складно. Була жахлива гонка »
Українська біатлоністка - про гонку на другому етапі Кубка світу
02 грудня 2021р. 16:53
![Олена Білосюк Білосюк: «У спринті було дуже складно. Була жахлива гонка »](/upload/resize_cache/iblock/9a2/916_537_2/9a231227edc631bc38f487aa09efb57c.jpg.webp)
Олена Білосюк / Фото - Facebook
Українська біатлоністка Олена Білосюк в ефірі «Суспільного» поділилася емоціями після свого виступу в жіночому спринті (66-е місце) на другому етапі Кубка світу в Естерсунді (Швеція).«Мені було дуже складно. Не знаю чому. Просто з перших метрів довелося терпіти. Напевно, через це трохи затримувала постріли на стійці, перекручувала або навпаки. Поки що сама не зовсім розумію. Була невпевнена стрілянина, були два промахи. Звичайно, я засмучена. Плюс ходом не бігла. Була жахлива гонка ».
Відзначимо, що серед українок кращою була Юлія Джима, Яка завершила гонку з 19-м результатом.
Коментарі 0