Бринзак: «Зараз можна тільки гадати, звідки з'явився коронавірус в команді»
Бринзак: «У заявці на Олімпійські ігри точно бачу Джиму, Петренко, і швидше за все, Підгрушну»
Президент ФБУ - про склад команди в Пекін-2022
22 листопада 2021р. 13:44
![Володимир Бринзак Бринзак: «У заявці на Олімпійські ігри точно бачу Джиму, Петренко, і швидше за все, Підгрушну»](/upload/iblock/95e/95ec2a611d1bd01df14e3bc16e0196d2.jpg.webp)
Володимир Бринзак / Фото - Facebook
Президент Федерації біатлону України Володимир Бринзак в інтерв'ю YouTube-каналу Stargorod Sport поділився думкою, хто з українських біатлоністів зможе потрапити в заявку на Олімпійські ігри в Пекіні.«Точно бачу там Джиму, Варвінец (Петренко - прим.). Швидше за все, Підгрушна (Білосюк - прим.) Теж. І Меркушина - у нас це четвірка буде. А там, думаю, хтось із сестер Семеренко повинен потрапити. Або Дарина Блашко. Між Семеренко і Блашко - думаю, хтось із них ».
«З хлопців підручні, Прима, Цимбал, Дудченко. Чотири точно, а за п'яте місце там будуть Тищенко і Ткаленко ».
Нагадаємо, що Віта і Валентина Семеренко готувалися до сезону за індивідуальним планом с Григорієм Шамраєм, Дарина Блашко - з особистим наставником Володимиром Махлаевим.
Бринзак розповів, який склад жіночої команди, найімовірніше, візьме участь в першому етапі Кубка світу.