Кравченко: «Білосюк набирає форму, а у Джими щось не вийшло зі стрільбою»
Головний тренер збірної України: «Ніяких конфліктів з Вітою Семеренко немає»
Кравченко заявив, що задля потрапляння у команду треба давати результат
27 грудня 2022р. 15:51
![Головний тренер збірної України: «Ніяких конфліктів з Вітою Семеренко немає»](/upload/resize_cache/iblock/fda/916_537_2/fdac5a6c035840af370c55b4ef35c238.jpg.webp)
Фото: Олександр Кравченко
Головний тренер жіночої збірної України Олександр Кравченко поділився інформацією щодо перспектив Віти Семеренко у команді:
Ми з Оленою Білосюк домовлялися, що на чемпіонаті вона бігтиме не всі гонки. І я давав їй на вибір естафету чи переслідування. Від естафети вона відмовилася. Чому не бігла переслідування Віта Семеренко, я не знаю, це питання до неї чи її тренера Григорія Шамрая. Про її перспективи у команді – не знаю. Увесь сезон без підготовки… Скажу відверто, що тут лише її бажання. Якби вона хотіла бігти переслідування чи була зацікавлена в команді, то треба було бігти, відбиратися на кубки IBU, і через них пробиватися до команди «А».Я з Вітою не розмовляв. Ніяких конфліктів із нею немає, просто не спілкувалися. Якщо є конкуренція в команді, коли є п’ять місць на старт, а дівчат сім чи вісім… Та ж Ірина Петренко з досвідом, Валентина Семеренко. Якщо є мотивація і добрий результат, то вони із задоволенням бігали б на Кубках світу. Але якщо нема того результату, який вони очікували, або може здоров’я, то на Кубку IBU теж можна і гроші позаробляти.
Відомий склад української команди на першому етапі Кубку світу у 2023 році.