Лесюк з двома промахами на лежанні виграв спринт на чемпіонаті України
Лесюк: « Не можу сказати, що сезон провальний. Але амбіції були забратися набагато вище »
Біатлоніст бачить прогрес в порівнянні з минулим сезоном.
26 березня 2021р. 14:01
![Тарас Лесюк Лесюк: « Не можу сказати, що сезон провальний. Але амбіції були забратися набагато вище »](/upload/iblock/f92/f92795d2d6d982dde52dba155a46248f.jpg.webp)
Тарас Лесюк / Фото: biathlon.com.ua
Українець Тарас Лесюк на спринті на Кубку IBU показав кращий результат в кар'єрі, ставши 5-м.
У Лесюка в сезоні бували також і незадовільні результати. Тарас підвів підсумок своїх виступів за минулий календарний рік.
Тарас, сезон для тебе дуже неоднозначний, як оціниш його для себе?
На цей сезон були набагато більші плани і амбіції, я розраховував на набагато більш високий результат і інший рівень. Але, незважаючи на ті всі проблеми, які були в цьому сезоні, я вважаю, що у мене все ж був прогрес, адже зумів показати на кубку IBU свій кращий результат, а в загальному заліку зайняв високе місце. Тому сказати, що сезон повністю провальний – не можу. Загалом, 50 на 50: щось вийшло, щось немає, але мене радує, що є прогрес.
У чому ти найбільше додав, що якщо порівнювати цей сезон з минулим?
Найбільше – в стрільбі. Хоча були і провальні гонки, де я не міг впоратися з рубежами, але стріляниною в більшості гонок був задоволений, оскільки вона була більш стабільною і точною.
У січні у тебе був функціональний спад. Зрозумів, в чому причина?
Так сталося, що в зв'язку з сімейними обставинами у мене була незапланована пауза. Я не зовсім готувався до чемпіонату України, на якому перебрав з навантаженнями. Після нього я відчував втому, організм дав збій, відмовлявся працювати, тому січня випав з зимового сезону. Але радує, що до кінця сезону вдалося більш-менш знайти свою форму, вийти на новий рівень, поборотися за хороші місця і показати гідний результат.
У грудні ти говорив, що траса тут, в Буковелі, не з складних, зараз, як я розумію, думка змінилася?
Однозначно. Додалися петлі, які значно важче, ніж були до цього. Там є підйоми: затяжні і пологі, робочі повороти, тому ти постійно повинен працювати, немає часу на відпочинок. Коло дійсно став важче, але, в той же момент, траса відразу вийшла на новий високий рівень.
У спринті на чемпіонаті України Лесюк став першим.
Коментарі 0