Санітра поділився думкою про виступ чоловічої збірної України на першому етапі Кубка світу
Санітра: «Кожна секунда може коштувати позиції»
Головний тренер чоловічої збірної України розраховує на хорошу стрілянину
02 грудня 2021р. 17:34
![Юрай Санітра Санітра: «Кожна секунда може коштувати позиції»](/upload/iblock/539/539fe101744a9f62d33f4ad09f4598a5.jpg.webp)
Юрай Санітра / Фото: biathlon.com.ua
Головний тренер чоловічої збірної України Юрай Санітра в інтерв'ю телеканалу «UA :Перший » поділився очікуваннями від майбутнього спринту на другому етапі Кубка світу :
Умови для гонки хороші. Знову очікуємо хорошою стрільби, як на першому спринті. Дистанція коротка, тому потрібно видавати свій максимум кожному. Кожна секунда може коштувати однієї позиції.
Сподіваємося, що зможе порадувати наших уболівальників результатом. Особливу увагу буде до спортсменів, які перехворіли COVID-19 - Прийми і Лесюк. Сподіваюся, що на їхнє здоров'я не позначиться.
Нагадаємо, що серед українок в спринті кращою була Юлія Джима.
Коментарі 0