Підручний: «Ще б кілька метрів, і, можливо,« з'їв »би Бе»
Санітра: «Радіємо результату чоловічої естафети. Підручний - просто ракета »
Старший тренер збірної зазначив і Артема Приму
05 грудня 2021р. 09:53
![Юрай Санітра Санітра: «Радіємо результату чоловічої естафети. Підручний - просто ракета »](/upload/iblock/c72/c72712d97f18d671a19fb290185a9d4a.jpg.webp)
Юрай Санітра / Фото: biathlon.com.ua
Головний тренер чоловічої збірної України Юрай Санітра підвів підсумки естафети на другому етапі Кубка світу :
Радіємо результату. Упевнений, що вболівальники задоволені. Ніхто не очікував, що можемо бути попереду таких команд, як Швеція з одним колом штрафу. Зі старту Артем Прима показав, що для естафети зробить все, і я був здивований тим, як він тримав темп. Підручний просто ракета - стріляв впевнено, біг швидко.
Цимбал трохи не впорався з темпом, на трасі тримався, але з диханням були проблеми - підсумком стало коло штрафу. Антону Дудченко, думаю, потрібно трохи більше досвіду боротьби на останньому етапі. Тому що на лежанні він виглядав трохи невпевнено. Але стоячи стріляв - так, як треба, коли борешся за такі результати.
Нагадаємо, що сьогодні жіноча збірна України виступить в естафеті, А два українці виступлять в пасьюті.
Коментарі 0