Жіноча збірна України достроково завершила збір в норвезькому Бейтостолені
![Українські біатлоністки в Шушене продемонстрували нову форму Жіноча збірна України достроково завершила збір в норвезькому Бейтостолені](/upload/resize_cache/iblock/fb4/916_537_2/fb458ecbcfc3ca04708c6127c018eb56.jpg.webp)
Жіноча збірна України з біатлону під керівництвом Уроша Велепца після тижні тренувань в норвезькому Бейтостолені, Переїхала в Шушен, де проведе решту вкатки перед початком сезону.
Спочатку планувалося, що в Бейтостолені команда пробуде до 11 листопада, після чого відправиться в Шушен, щоб взяти участь в традиційних передсезонних стартах Sesongstart Skiskyting.
Однак, через спалаху COVID-19 в чоловічій команді було прийнято рішення переїхати в Шушен на 3 дні раніше, щоб виключити ризики зараження спортсменок.
Як повідомив XSPORT.ua старший тренер жіночої збірної Урош Велепец, На даний момент в Шушене знаходиться 9 спортсменок. Це Юлія Джима, Олена Білосюк (Підгрушная), Ірина Петренко (Варвінец), Анастасія Меркушина, Катерина Бех, Ольга Абрамова, Надія Бєлкіна, А також Віта і Валя Семеренко, Які готуються під керівництвом Григорія Шамрая.
У свою чергу Дарина Блашко, Яка проводить підготовку з особистим тренером Володимиром Махлаевим, Залишилася тренуватися в Бейтостолені. Там же знаходиться і Анна Кривонос, Яка після падіння на попередньому зборі в Лівіньо, Поки що не виконує важкої інтенсивної роботи.
Відзначимо, що в Шушені команда пробуде до 22 листопада, після чого відправиться на етапи Кубка світу і Кубка IBU. У свою чергу чоловіча збірна України продовжує підготовку в Бейтостолені в карантинному режимі.
Також варто відзначити, що команда Б під керівництвом Миколи Зоца і Валерія Леснікова продовжує збір в італійському Лівіньо. 10 листопада команда повернеться в Україну і через деякий час відправиться в шведський Ідрі, де відбудеться перший етап Кубка IBU .
Максим Чеберяка, XSPORT.ua
Коментарі 1