Професійний бокс - останні новини: Бокс

1 - 24 4383
1 2 3 4 5
Більше новин

Професійний бокс: відео, прогнози, новини

Професійний бокс - один з найпопулярніших і видовищних видів спорту. На сайті XSPORT.ua ви знайдете свіжі новини боксу України і всього світу, аналітичні статті, інтерв'ю з бійцями, тренерами і менеджерами і ще безліч цікавих матеріалів.

Правила професійного боксу

Профі-бокс відрізняється від аматорського тим, що для бійців він є заробітком і повноцінною професією.

Звання чемпіона світу з боксу серед професіонала можна отримати, якщо завоювати пояс по одній з чотирьох основних версій: WBA, WBC, IBF і WBO в певній ваговій категорії. На даний момент існує 17 вагових категорій. У тому випадку, коли боксер завойовує всі 4 пояси в одній ваговій категорії, він вважається абсолютним чемпіоном світу.

Ще одна відмінність профі-боксу від аматорського полягає в тому, що бійці повинні виходити на ринг без шоломів і майок. Скільки раундів триває бій, залежить від домовленостей між командами боксерів. Мінімальна кількість раундів - 4. Також може бути 6, 8 або 10 раундів. Поєдинки за титул чемпіона світу тривають 12 раундів.

Новини, прогнози, відео останніх боїв профі боксу на XSPORT.UA

На нашому сайті ви завжди знайдете :

  • Найсвіжіші новини ;
  • Прогнози на топ поєдинки ;
  • Аналітику від кращих експертів ;
  • Відео боїв ;
  • Інтерв'ю з боксерами, тренерами, менеджерами та представниками боксерських організацій ;
  • Світовий рейтинг бійців ;
  • Онлайн трансляції боїв і вечорів боксу.

Також ви будете знати, який бокс сьогодні дивитися, які коефіцієнти дають букмекери і хто прямо зараз є чемпіонами світу з боксу.

У нашій команді працюють професійні журналісти і експерти, тому на сайті XSPORT.ua ви отримаєте достовірну і ексклюзивну інформацію.

Читайте далі