Вчора 0
Сьогодні 2
Завтра 2
Розгорнути Згорнути

Арум назвав суму, яку заробить Ф'юрі за бій з Усиком

Промоутер вважає, що гонорар британця буде більше 100 млн доларів
29 вересня 2023р. 23:57
Арум назвав суму, яку заробить Ф'юрі за бій з Усиком
Легендарний глава промоутерської компанії Top Rank Боб Арум назвав суму, яку заробить чемпіон WBC Тайсон Ф'юрі (33-0-1, 24 KO) за бій з Олександром Усиком (21-0, 14 KO). Цитує Boxing Social.

Якби ви сказали Тайсону Ф'юрі, що він збирається заробити 100 мільйонів доларів, він би дуже розлютився, тому що він думає – і я думаю, що він має рацію – він заробить набагато більше.


Стали відомі умови контракту на бій Усик – Ф'юрі: британець повинен бути задоволений.
Денис Сєдашов
Рейтинг:
(Голосів: 29)

Коментарі 17

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.
3 жовтня 2023р. 00:32
Панове, влаштовувать шовінізм на тему меншовартості будь-якого етноса - це сумнозвісна московська забава, може годі?
2 жовтня 2023р. 09:41
Я б за такі гроші проти обох вийшов😁
1 жовтня 2023р. 08:14
Цыган и Шут 🤷
1 жовтня 2023р. 01:48
Не спорт ,а бабло открыто об этом говорят !!! Бабло бабло бабло фууу  невероятно  ! Не важно как бой закончиться , факт в том что бы раскрутить этот бой и сбить бабла как можно больше  с людей , вот в чем их цель !
1 жовтня 2023р. 09:53
:|не нужно забывать,что это профессиональный спорт и вопрос гонорара здесь не последний, если организаторы готовы столько заплатить значит оно того стоит.
30 вересня 2023р. 20:20
Циган...однім словом)))
30 вересня 2023р. 19:01
Якщо обкласти Ф'ЮРІ цими грошима , то все одно УСИК побив би Ф'ЮРІ , а решту заштовха би йому під хвіст ...
30 вересня 2023р. 15:58
Просто грязний шантажист цей цыган.Позорно навіть не це,а те ,що всі йдуть у нього на поводу.Не хочеш захищати свій пояс ,то спочатку віддай пояс ,а потім йди хоч й з дітками в дитячому садочку битися
30 вересня 2023р. 16:09
Згоден 100 відсотків
30 вересня 2023р. 18:18
Мені більше не подобаються ті лайнолови котрі ковтають  фейк з чужого рота,  а  потім ізригують лайно як своє авторське мистецтво !!!  "грязний шантажист"  ...  "циган" грязий шантажист жадібне пузо" ...Я впевнений що кожен із вас  писак почитателів  колоборанта перевертня  пріхожаніна УПЦ, *перевзувшогося в зеленого патріота  вусіка, користується не фактами а тупими совковими емоціями, так шо адекватним мислячим видно хто грязний шантажист а хто перевертень пристосуванець !! Краще вже бути прямим *васьком ломакою* теж колоборантом та все ж не прикриваючись зеленою підстилкою !!
30 вересня 2023р. 19:34
Згоден повністю
1 жовтня 2023р. 04:27
Упоротий порохобот, чиє б рило гавкало, а твоє б мовчало
1 жовтня 2023р. 11:52
Яке ж ти злобне та тупе
1 жовтня 2023р. 11:53
Яке ж ти злобне та тупе
4 жовтня 2023р. 12:54
Paul, ты барыга ?
30 вересня 2023р. 11:38
Вот вам и толерантность... Цыганва залезла в цивилизацию и качает свои права... Ржавую подкову и беззубую старую лошадь с повозкой ему было бы достаточно)
30 вересня 2023р. 20:15
Вот ведь арийцы сраные))
Вы сначала добейтесь успехов того цыгана..

Букмекер місяця