Тренер Енніса відповів, чи готовий кривдник Богачука битися з Кроуфордом
Атлас: «Богачук – як машина, як андроїд, як Драго з фільму Роккі»
Американський фахівець захоплений талантом українця
12:24
![Сергій Богачук Атлас: «Богачук – як машина, як андроїд, як Драго з фільму Роккі»](/upload/iblock/840/840e4330d27a4ed6f057b431d4bc7cef.jpg.webp)
Сергій Богачук / Фото - Yahoo
Відомий американський фахівець Тедді Атлас для THE FIGHT with Teddy Atlas поділився думкою щодо поєдинку українця Сергія Богачука (24-2, 23 KO) з американцем Верджілом Ортісом (22-0, 21 KO).«У Ортіса більше фізичного таланту, більше атлетизму, більше вибухового таланту. Найкращий талант Богачука – бути стабільним, технічно сильним. Але він усю ніч працював лише в одному вимірі.
Богачук показав усі таланти, коли від раунду до раунду він залишався тим самим. Він надійний. Він як машина, він як андроїд, він як Драго з фільму «Роккі». Він показував себе таким і мав такий вигляд. Його фізична поведінка, фізична присутність, фізичний підхід. Його найкращий актив – це не швидкість, це не міць. Він не такий вибуховий, як Ортіс, навіть за всіх нокаутів.
Але його недолік полягає в тому, що він працює лише в одному вимірі. Він повторює все за шаблоном, але шукає нагоди зламати тебе, зламати твою волю. А це те, де Ортіс заслуговує на належне.
Багато таких хлопців, як Ортіс, ще не тестувалися у цьому аспекті. Він не зламався, пресинг не змусив його випаруватися, як калюжу у спекотний липневий день. Він не випарувався, а це те, що тобі потрібно разом із рештою талантів, якщо ти збираєшся стати справжнім чемпіоном. Ортіс показав, що має, він пройшов перевірку».
Нагадаємо, що 10 серпня Ортіс переміг Богачука рішенням більшості суддів (113-113, 114-112, 114-112).
Коментарі 0