Вчора 2
Сьогодні 2
Завтра 0
Розгорнути Згорнути

бетербієв – про бій Усик – Ф'юрі: «Не хочеться говорити за цього Олександра»

друг кадирова тримає злість на українця
бетербієв – про бій Усик – Ф'юрі: «Не хочеться говорити за цього Олександра»
Усик та Ф'юрі / Фото - skysports
Володар титулів WBC, WBO та IBF у напівважкій вазі артур бетербієв для рашистських ЗМІ висловився про поєдинок за титул абсолютного чемпіона світу у надважкому дивізіоні  Олександр УсикТайсон Ф'юрі.

«Мне, якщо чесно, не хочеться говорити за цього Олександра. Він добру роботу зробив. Але навіщо мені думати про нього. Я взагалі не думаю про нього. Я належу до цієї справи як до роботи, так склалося. Найважливіше питання: у якій формі буде Ф'юрі. Якщо він добре підготується до бою, Тайсон переможе. А якщо вийде так, як із Нганну... Я років п'ять тому дивився на бій Ф'юрі. І мені вже тоді менеджери сказали, що Френсіс планує боксувати. Він давно вже займається боксом, практикує. Він давно займається боксом, як я зрозумів. Він здоровий хлопець, але боксерські елементи також важливі. Він заздалегідь почав готуватися до».


Нагадаємо, поєдинок Ф'юрі та Усика відбудеться 17 лютого у Саудівській Аравії.
Володимир Кириченко
Рейтинг:
(Голосів: 5)

Коментарі 15

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.
11 січня 2024р. 16:25
ослоеб в своем репертуарі
11 січня 2024р. 14:42
Рашистских оккупантов всех в украинский чернозём! Хутин- пуйло!
11 січня 2024р. 08:33
Получил по тоблу своему,то и за чем тебе вообще о Александре думать Орк кадыровский!!!
Ты не хрена не мог с Александром сделать Орк!!!
Сиди и не воняй!!!
Александр,Саня наш Украинский ЧЕМПИОН!!
Слава Украине!!!
11 січня 2024р. 10:44
Дядя или тетя, вы и ваш зеля поддерживаете Израиль и в принципе это правильно, потому что много - много сот лет тому назад, арабская великая империя захватили их земли, захватили Египет и многое другое... Но в таком случае согласно к такому подходу дела и Украина абсолютно не ваша земля, а это земли российской империи и это земли коммунистической империи! Украина, это была гетманская, двух миллионая туфта, а всё остальное вам Ленин сделал!!! Так что орки правы!!!
11 січня 2024р. 16:29
туфта це популяція обязян мооскалей на цьому світі..
11 січня 2024р. 01:22
кадировська підстилка
11 січня 2024р. 10:45
Дядя или тетя, вы и ваш зеля поддерживаете Израиль и в принципе это правильно, потому что много - много сот лет тому назад, арабская великая империя захватили их земли, захватили Египет и многое другое... Но в таком случае согласно к такому подходу дела и Украина абсолютно не ваша земля, а это земли российской империи и это земли коммунистической империи! Украина, это была гетманская, двух миллионая туфта, а всё остальное вам Ленин сделал!!! Так что орки правы!!!
Подробнее по ссылке: [ссылка удалена]
© [ссылка удалена]
11 січня 2024р. 00:43
Х@хлы ебу@и@
11 січня 2024р. 10:06
&бучие,оттого ,что  супермен  &бут...:D
11 січня 2024р. 10:09
Какцапн@ руснявую &&бут..
11 січня 2024р. 10:45
Дядя или тетя, вы и ваш зеля поддерживаете Израиль и в принципе это правильно, потому что много - много сот лет тому назад, арабская великая империя захватили их земли, захватили Египет и многое другое... Но в таком случае согласно к такому подходу дела и Украина абсолютно не ваша земля, а это земли российской империи и это земли коммунистической империи! Украина, это была гетманская, двух миллионая туфта, а всё остальное вам Ленин сделал!!! Так что орки правы!!!
Подробнее по ссылке: [ссылка удалена]
© [ссылка удалена]
11 січня 2024р. 00:09
Ображене лайно смердить💩,  а Усик покоряє хевівейт 💪
11 січня 2024р. 00:44
Ты сказочный долб@еб
11 січня 2024р. 10:45
Дядя или тетя, вы и ваш зеля поддерживаете Израиль и в принципе это правильно, потому что много - много сот лет тому назад, арабская великая империя захватили их земли, захватили Египет и многое другое... Но в таком случае согласно к такому подходу дела и Украина абсолютно не ваша земля, а это земли российской империи и это земли коммунистической империи! Украина, это была гетманская, двух миллионая туфта, а всё остальное вам Ленин сделал!!! Так что орки правы!!!
Подробнее по ссылке: [ссылка удалена]
© [ссылка удалена]
11 січня 2024р. 16:31
дядя у тебя осел. мама та шо ослу мінет делает.

Букмекер місяця