Вчора 2
Сьогодні 2
Завтра 0
Розгорнути Згорнути

Джошуа пафосно висловився про бій проти Усика

Британець бореться заради величі
02 вересня 2021р. 11:10
Джошуа пафосно висловився про бій проти Усика
Фото: Tottenham Hotspur

Чемпіон світу WBA, WBO, IBF в суперважкій вазі Ентоні Джошуа ( 24-1, 22 КО ) пафосно висловився про майбутній поєдинку проти українця Олександра Усика ( 18-0, 13 КО ). Слова британця призводить essentiallysports.com:

« Я стояв посеред цього феноменального стадіону і думав про себе, що в кінцевому підсумку можу все втратити. Потім я подумав: « Навіщо мені дивитися на це з такої точки зору? Мені слід розглядати це так, ніби я лише виграю від цього ».

Я буду битися за титул чемпіона світу в суперважкій вазі. Коли ти починаєш збирати пояса, перемагаєш, у тебе додається уболівальників, а потім виникає почуття, що ти не бажаєш програвати, не хочеш розчарувати людей. Але, врешті-решт, ти можеш все виграти, і в цьому полягає суть війни. Питання не в тому, що ти готовий втратити, а в тому, заради чого ти готовий боротися ».


Бій Усик – Джошуа відбудеться 25 вересня в Лондоні. боксери стримано говорять про поєдинок, на відміну від промоутерів. Так, представник українця Олександр Красюк вкотре заявив, що упевнений в перемозі УсикаЕдді Хирн ж відстоює протилежну точку зору.

Квитки на поєдинок були розпродані за добу, А Хирн шкодує, що бій не можна провести відразу на декількох аренах, Такий великий ажіотаж викликає це протистояння.

Нагадаємо, Усик тренується під керівництвом фахівця, Працюючи з яким він добув головні перемоги в кар'єрі – золото Олімпійських ігор, а також звання абсолютного чемпіона світу.

Сергій Остапенко
Рейтинг:
(Голосів: 19)

Коментарі 13

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.
Сторінки:   1    2   
25 вересня 2021р. 23:28
Джошуа – Усик Live <3 [ссылка удалена]
5 вересня 2021р. 01:00
Коли намагаєшся бути філософом але таке собі
4 вересня 2021р. 16:36
Отак ми любимо своїх. Правильно вболівайте за Джо,а Усика обгажуйте. Диванні патріоти. А Саша прославляє Україну. Успіхів і перемоги тобі Саша. Ми віримо в твою перемогу.
4 вересня 2021р. 17:12
Усік ніколи не був патріотом України !!! Багато фактів говорять, що Усікь єсть сепаратист ...колоборант!!...Всі його друзі рашисти ...церква мп - філіал фсб в яку він швендяє за інструкціями від кремля !!!.. Те, що він як - би виступає за Україну, фактично зовсім не так тому, що за рашу він не може, бо крим де він прописаний це Україна ...тому цей блазень хоч ненавидить Україну...та все ж кар'єру робить за рахунок України !!! ...Він не прославляє Україну тому, що більше гадить їй принижує своїми вчинками і зв'я зками з рашистами !!!...
5 вересня 2021р. 00:12
Ебаное ты бендерское чудовище как вы фашисты заебали всех пиздуй нахуй чемодан вокзал Польша тварь усик был и есть наш украинский чемпион
5 вересня 2021р. 03:20
Бендера Герой, на відміну від КримБожого..
10 вересня 2021р. 08:10
Бандера  пособник фашистов и НИКОГДА ГЕРОЕМ НЕ БУДЕТ!!!
5 вересня 2021р. 08:39
Правильно тезка! Хорошо ответил
6 вересня 2021р. 17:58
Серёга, забей ! С этим бандерьем вообще нне стоит базарить, это Недолюди!!! Кого сидить Сцуко ,та пиздить там у себе, зi Львова без повода, так лишь бы Погавкать!!!!!
8 вересня 2021р. 01:24
Собако, не плутай. Я у себе в дома, балакаю мсвоєю рідною мовою, захищав її, працював, кохав, жив і жити буду. І заслуга в цьому - не усіка, а хлопців наших, що гинуть на сході за такий непотріб, як ти. Тому, дядя йобаний, бери свого хребта, усіка, чумодани, і пиздуй нахуй гавкать в іншому місці, собака недорозвинута
8 вересня 2021р. 14:28
8)
5 вересня 2021р. 13:52
Почитайте його вірші про любов до України
5 вересня 2021р. 17:05
Цілком слушне твердження.Я буду вболівали за Джошуа. ..
5 вересня 2021р. 21:20
От їбанько)
6 вересня 2021р. 08:09
З дурнями не сперечаються. Ви певно навмисно таку хрінь пишете. Люди, які нічого не досягли в особистому житті починають оцінювати , коментувати, перебирати брудну білизну інших. Звідки ви такі? Треба мозок хоч іноді включати
8 вересня 2021р. 01:29
1. Хрінь - нісенітниця. А то якось по москальскі звучить.
2. Особисте життя - це така галузь, в якій здобутками хизуватися не варто.
3. Включати - вмикати.
Слава Україні :)
7 вересня 2021р. 00:12
Ти, що дебіл?
7 вересня 2021р. 12:46
Мужики , как Вам не стыдно
Обгаживать человека , который
Достиг таких успехов своим трудом
Своим желанием ...Своим талантом ..
Тот кто гадит на него : безмозглый
не добившийся в жизни ни хрена ...
Завистливый и тупой !!!
8 вересня 2021р. 20:31
Это точно , я свами согласен .. что много людей завислывых
8 вересня 2021р. 20:31
:(;)
8 вересня 2021р. 00:42
А ты типа патриот,дебил,и что в твоём понимании есть украина?Это бандота и олигархи которые безнаказанно ее грабят?Или этот тупой,продажный,трусливый народ,который миллион раз наступает на одни и те же грабли,или это твои нацисты патриоты,только тогда,когда им платят за это деньги?Или может это Квiтучi сады,поля,леса,которые вырубают и вывозят твои патриоты,или земля которая праебана этим эвропэськым народом.Подумай своей балдой,и скажи, что означает сегодня украина,для простого человека,чем гордится,вот таким как ты,псевдопатриотам,только и остаётся прикрываться флагом и гимном,а на самом деле ты нацистская гнида.приспособленец
10 вересня 2021р. 08:12
Согласен на 100000%
10 вересня 2021р. 20:26
8)8)8)8):D:D:D:D:D
9 вересня 2021р. 20:25
А по-моему, Украину больше не любят те, кто делит украинцев на "наших" и "не наших", на русскоговорящих и украиноговорящих. Патриот - это тот, кто делами доказывает свою любовь к Отечеству, а не тот, кто хейтит за вопросы "Чей Крым" (что есть 100% - провокацией). А Усик более чем доказал свой патриотизм
10 вересня 2021р. 08:08
С головой все нормально? Тоесть К пороху ,зелебобе и всем  мудакам ноль претензий?
Для такого оленя как ты подскажу, что РФ входит в тройку торговых партнеров Украины. Что то я не помню чтобы Сталин покупал  у Гитлера нефть и газ😂😂😂. Но таким хомячкам как ты не поня и
10 вересня 2021р. 12:07
Для таких тупых как ты.сталин просто давал руду нефть бензин и продовольствие Гитлеру в обмен на станк и и прочий хлам
4 вересня 2021р. 21:45
Ніхто не посягає на його перемоги, українцям болить його двуликість, його хамелеонство, його тупа бравада! І це не героїзм, не він прославляє Україну своєю перемогою, а наші хлопці, наші воїни -  на Сході, в окопах, на передовій!!!
5 вересня 2021р. 18:09
Олександр все в тебе получится..
8 вересня 2021р. 01:19
Дядьку, на сході мруть твої земляки, щоб ти тут такий весь мудрий міг вільно лизати сраку Усіку, який ці жертви наших земляків, нашої молоді - не шанує?
4 вересня 2021р. 07:24
Я за Усика но джошуа очень сильный боксер может и накоутировать
10 вересня 2021р. 14:20
Будем надеяться что у Джошуа бензин Коньчаться, Невы держит темпа и все 12 раундов
3 вересня 2021р. 22:42
Позорно проиграет Усик
3 вересня 2021р. 21:50
Какой вообще усик???? Не смешите... Джошуа разберёт этого недопатриота на молекулы!!!!!
8 вересня 2021р. 07:34
Может и разберёт. А если форс мажор. Что тогда будешь блеять?
3 вересня 2021р. 21:08
50 на 50 но таки перевес Усик