Партизан – Динамо. Пряма трансляція
21:00
«Тримаючи себе в формі, відвідуючи зал і спарингуя час від часу, я зрозумів, що знову став голодним. І чому б не спробувати повернутися? Побачимо, що з цього вийде. Мене мотивують титули, мене мотивують гучні імена. Однак поруч з чемпіонами є й інші серйозні імена, що мотивують мене. Я готовий боксувати, давайте це зробимо».
«Я вірю, коли прапор України піднімається в будь-якій точці світу, це дає додаткову мотивацію моєму народові в ці важкі часи. Так, це одна з вагомих причин мого рішення повернутися. Слава Україні».
Коментарі 0