Зараз 1
Вчора 2
Сьогодні 2
Завтра 0
Розгорнути Згорнути

Колишній суперник Пакьяо – про бій Усик – Вайлдер: «Він може нокаутувати джебом»

Американець відзначив боксерські навички нашого чемпіона
02 вересня 2023р. 11:00
Колишній суперник Пакьяо – про бій Усик – Вайлдер: «Він може нокаутувати джебом»
Усик та Уайлдер / Фото - talksport
Колишній чемпіон світу в напівсередній вазі Кріс Агліері поділився своєю думкою про потенційний поєдинок Олександр УсикДеонтей Вайлдер.

«Я не знаю, хто переміг би. Мій мозок починає працювати, і я уявляю, як Вайлдер доносить ковзний удар справа повз рукавичок Усика, і очі Олександра широко відкриються. Він подумає: «Не можна, щоб цей хлопець до мене торкався» і буде весь час триматися подалі. Усик вміє фінтити, ловити суперників на приманку, пробивати зліва, а потім йти в сторону. Я маю на увазі, що він буквально весь вечір буде намотувати кола навколо Вайлдера. Але я завжди кажу, що час не на твоєму боці, коли ти б'єшся з Вайлдером. Він може нокаутувати тебе в будь-який момент. І він може зробити це джебом. Цей хлопець просто сильно б'є машина. Удар справа – і ти про все забуваєш».




Нагадаємо, що 26 серпня Усик нокаутував Дюбуа в 9-му раунді в головній події вечора боксу в польському Вроцлаві.
Володимир Кириченко
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 12

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.
2 вересня 2023р. 18:20
Zorro, ты лох и в политике , и в боксе.
2 вересня 2023р. 17:27
Усик игрет под политиков, а так он уже не  лидер в боксе, нужно лохов розводить на Украине
3 вересня 2023р. 08:51
Рашист из глубинных чертей проснулся! Иди похмелись, иван...
2 вересня 2023р. 16:54
Читаю коменты и видно, что почти никто не разбирается в боксе. Джошуа, Усика вырубить так, Дюбуа, накаутирует его, этак, Уалдер, его джемом накаутирует... Такой техники, как у Усика нету и близко не у кого!!! УСИК ЛУЧШИЙ ТЕХНАРЬ СО ВРЕМЕН МУХАМЕДА АЛИ!!!
2 вересня 2023р. 19:39
Смотрел бои Уайлдера и Фьюри...честно говоря,такого "колхоза" давно не было в высшем дивизионе!Усик,мотивированный в*3раза за каждого из них,уверен-побьет и того и другого,нелегко,но потому вокруг него и бегает грязь,бо не пристает)-Саня их на духе поломает,как было с Джошуа и Дюбуа,за технику не скажу много-еще никто не смог приспособиться к Сане,пробития были,но наш чемпион легенда!Стоит и стоять будет,сейчас его время!♥️
2 вересня 2023р. 15:29
Вот Усик побьёт Уалдера, вопросы будут сняты и по поводу Фьюри. Но это сделать почти не возможно. А Фьюри это сделал, и не раз.
2 вересня 2023р. 12:34
Странно как он только так долго продержался на ринге,все благодаря дыхалке а панчер никакой,бегать любой сможет
2 вересня 2023р. 14:12
Посмотрел бы я на тебя, как бы ты бегал и бил 12 раундов на таком уровне. Клоун и Мюнхгаузен
2 вересня 2023р. 11:31
Уайлдер это убийственная машина ! Усик далеко отдыхает
2 вересня 2023р. 11:34
)))) вася ты просто вася ))
2 вересня 2023р. 14:13
Васек уже все видели как Фьюри три раза отмудохал эту машину