Сосновський – про Хижняка: «Він іде за золотою медаллю Парижа-2024»
Котельник: «Керівництво ФБУ залишає Сосновського за бортом Олімпіади»
Без коментарів
14 липня 14:25
![Андрий Котельник Котельник: «Керівництво ФБУ залишає Сосновського за бортом Олімпіади»](/upload/iblock/f5e/f5e6c89e54ae9c3fd7bc19a36998a01f.jpg.webp)
Андрий Котельник / Фото - ФБУ
Колишній чемпіон світу Андрій Котельник прокоментував новину про те, що головний тренер національної збірної України з боксу Дмитро Сосновський чи не поїде на Олімпіські ігри-2024.«Здавалося б, дно вже пробите, але нинішнє «чесно» обране керівництво ФБУ продовжує дивувати боксерську громадськість. Цього разу шокувало рішення ФБУ не брати на головні змагання планети – Олімпійські ігри у Парижі – головного тренера національної збірної команди України з боксу Дмитра Дмитровича Сосновського.
Людину, яка 2,5 роки під час повномасштабної війни, нехтуючи своїм особистим здоров'ям, вільним часом та втраченими нервами, незважаючи на критику, зміну поколінь у складі збірної, невдалі виступи на перших ліцензійних турнірах, але згодом таки здобувши у боротьбі три із семи можливих путівок на Олімпіаду, підготувала національну збірну України до найважливішого старту у світі боксу.
І тепер керівництво ФБУ залишає Сосновського за бортом. Хочеться згадати, як 2,5 роки тому тодішній президент ФБУ Кирило Шевченко приїжджав до Львова з нинішнім «чесно» обраним президентом Олегом Ільченком умовляти Сосновського очолити національну збірну у такий важкий для країни та українського боксу період. Тоді Дмитро Дмитрович погодився на умовах, які готує збірну до Олімпійських ігор та йде на заслужений відпочинок (пенсію).
Незважаючи ні на що, а саме: відсутність міжнародної бойової практики боксерів, постійний хейт з боку колишніх керівників ФБУ, які не відповідають дійсності замовні статті в інтернеті, мікроклімат у самій ФБУ, постійні зміни в реєстрах одного керівника на іншого, втручання у тренерський процес непричетних до нього людей Дмитро Дмитро Дмитрович підготував команду і все-таки вичавив максимум з боксу, який ми сьогодні маємо.
І тепер ця людина залишається за бортом Олімпійських ігор у Парижі?
Виникає питання до Міністерства молоді та спорту, Національного олімпійського комітету: як довго вони спостерігатимуть за знищенням українського боксу, який приватизували у приватні руки, нехтуючи буквою закону, обираючи президента, фальсифікуючи вибори, керувати Всеукраїнською громадською організацією двома людьми непричетними до боксу. перетворивши ФБУ на приватну організацію?
У якому виді спорту Національна збірна команда України їде на Олімпійські ігри без головного тренера і хто братиме відповідальність за результат виступу?».
Україну на Іграх представлять Айдер Абдураїмов, Дмитро Ловчинський і Олександр Хижняк. Олімпіада-2024 відбудеться з 26 липня до 11 серпня.
Раніше стало відомо, що Сосновський не поїде разом із командою на літні Олімпійські ігри-2024.
Коментарі 0