Красюк: « Я працюю над боєм Беринчика за межами України »
![Красюк: « Я працюю над боєм Беринчика за межами України »](/upload/iblock/ee5/ee5db82033f18be8f13b80c969a61e08.jpg.webp)
Олександр Красюк, Промоутер непереможеного українського легкоатлета Дениса Беринчика ( 15-0, 9 КО ), в прямому ефірі YouTube-канал SecondsOut повідомив, що наступний поєдинок його підопічного може відбутися за кордоном.
« Денис Беринчик - срібний призер Олімпіади в Лондоні, чудова особистість. Його виходи в ринг вже стали легендарними в Україні. Люди приходять дивитися не тільки його бої, але перформанси під час виходу в ринг.Зараз Беринчик займає третє місце в рейтингу WBO. На перших двох рядках розташувалися Джордж Камбосос і Василь Ломаченко. Оскільки в легкій вазі спостерігається невеликий застій, як тільки Теофімо Лопес проведе обов'язковий захист титулу IBF з Камбососом, перед Беринчиком залишиться одна людина - Лома. Я вірю, що рано чи пізно він стане обов'язковим претендентом і отримає шанс побитися за чемпіонський титул.
Я думаю, що Беринчик поб'ються за межами України. Я планував влаштувати йому бій протягом наступних шести місяців, який відбудеться в іншій країні. Я все ще працюю над цим ».
Олександр Красюк не зацікавлений в потенційному поєдинку між Денисом Беринчиком і Іваном Редкачем ( 23-6-1, 18 KO ).