На бій Руїс – Арреола пустили глядачів. В один вечір вони влаштували три бійки на трибунах
![Енді Руїсу і Крісу Арреоле було на що подивитися на трибунах На бій Руїс – Арреола пустили глядачів. В один вечір вони влаштували три бійки на трибунах](/upload/resize_cache/iblock/81a/916_537_2/81a217f684029c4a8e74755f086f95a6.jpg.webp)
Пандемія надовго зупинила світ боксу, але останнім часом він починає приходити в себе – уболівальників почали пускати на трибуни. І ось, на поєдинку Енді Руїс – Кріс Арреола зал Dignity Health Sports Park заповнився на 33% – майже 4 тисячі глядачів.
Вони настільки скучили за боксу, що навіть не дочекалися виходу боксерів в ринг – влаштували власну бійку. Правда, дивно, що дівчина спочатку прописала хлопцю ногою, а потім пішла його обіймати. Загалом, на трибуни прийшли охоронці і всіх заспокоїли. Але чи надовго?
And boxing is back in SoCal! They are slugging it out in the stands!! @barstoolsports #RuizArreola pic.twitter.com/0jFcZPhlaz
— Mike Coppinger ( @MikeCoppinger ) May 2, 2021
Боксери вже почали битися. У другому раунді Руїс спочатку побував в нокдауні, потім потерся біля канатів, а в наступній трихвилинці у нього ледь не підкосилися ноги. Але екс-чемпіон світу вистояв, щоб під час четвертого раунду його поєдинку глядачі влаштували ще одну свою бійку. Цього разу було куди жорсткіше – стінка на стінку. При чому, група справа не мала навіть куди відступати – вперлася в загородження. Жесть.
And now we have another one even crazier than the last! What is going on?! https://t.co/9AuXcIn5Wm pic.twitter.com/lenWxxIsAg
— Mike Coppinger ( @MikeCoppinger ) May 2, 2021
Але і це було не все. Глядачі видали ще один залп жорстокості – знову спробували нам'яти боки один одному.
And now another! https://t.co/Uzz7IuXIXN pic.twitter.com/0B1fxXl4ct
— Mike Coppinger ( @MikeCoppinger ) May 2, 2021
І подібна поведінка уболівальників було б зрозуміло, якби в рингу не було на що подивитися. Але, на самій-то справі боксери порадували видовищем. Енді Руїс побував в нокдауні, зізнався в тому, що недооцінив суперника, але все ж переламав хід зустрічі і переміг одноголосним рішенням суддів.
Ну а Арреола обматюкав суддів ще в рингу, А потім прийшов на прес-конференцію і обматюкав їх ще раз. Коротше кажучи, вечір вдався. Видовища було досить. І до, і під час, і після бою. І в рингу, і за його межами.
Коментарі 0