Зараз 4
Вчора 12
Сьогодні 6
Завтра 21
Розгорнути Згорнути

«Нехай уб'ють, нехай забирають все». Ломаченко знову опублікував відео з митрополитом лонгіним

Боксер продовжує прославляти московських попів
«Нехай уб'ють, нехай забирають все». Ломаченко знову опублікував відео з митрополитом лонгіним
Колишній чемпіон світу в трьох дивізіонах Василь Ломаченко (17-2, 11 КО) опублікував в Instagram відео проповіді митрополита лонгіна – архієрея УПЦ московського патріархату.

У своїй промові лонгін вимовив такі слова:

...нехай уб'ють, нехай забирають все...


Відео боксер підписав так: 

Недаремно Христос Господь говорить в Євангелії: «Той, Хто має вуха слухати, нехай почує». Всі мають вуха, але не всі мають вуха чути. Через вуха чути – значить мати вуха душі відкинуті. Ніякої користі не приносять нам вуха тілесні, коли вуха душевні зачинені. Тіло має свою глухоту, коли вуха його закриті. Так і душа має свою глухоту, коли слух у неї закритий.





Нагадаємо, що Ломаченко раніше також опублікував відео з московським митрополитом.
Денис Сєдашов
Рейтинг:
(Голосів: 56)

Коментарі 34

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.
Сторінки:   1    2    3    4   
4 лютого 2023р. 02:42
Бог - це видумка.
Як поміряти те, що не існує? А, назвати Богом!
Люди, прокиньтесь.

Був би Бог, не було б війни.

Я будь кому можу довести, що Бога не існує.
Це виключно політичний персонаж))
7 січня 2023р. 16:21
В Україні не має московського патріархату, а ПЦУ КП тобто константинопольського патріархату на чолі з сєрьогою думенком існує.
Тільки людина яку Бог лишив розуму може ходити в ці бісовські зборища, тобто пцу чи сцу в різних документах написано по різному.
Ломаченко, тримайся Віри Православної.
6 січня 2023р. 20:52
Красава Василь так тримати за Віру треба стояти
7 січня 2023р. 11:51
За віру в шо ?
У Кирилку Гуньдяєва , який благословив своє  супермен  на війну з Україною ?!?
Усі хто молиться та ходить на служби до церков маськовського пархату , або дебіли , або вороги України та українців , або і те і друге !!!!
7 січня 2023р. 12:20
Віра - це Іісус. А Гундяй - це КГБ, яке знищувало Християнську церкву, а коли не вийшло знищити, залізло в неї як сатана і створило сатанінську церкву з своїми іконами!!!  Тому кому ви поклоняєтесь? Богу чи церкві? Хто має вуха чує, хто має очі бачить!!!!
6 січня 2023р. 14:58
Василь Ломаченко, дай Бог тобі крепості !!! Якщо всі православні будуть доводити ділами свою вірність Іісусу Христу, тоді у ворогів Церкви Христової не буде шансів.

Правильно в коментарях написано, в нас немає а ні російської церкви а ні московських священників. Все це придумали люди в яких Бог відібрав розум.
7 січня 2023р. 12:34
Церков це душа людини!!! Якщо в душі нема Бога, то стіни це просто стіни!! Бог - захист!!! А благословення вбивства сусіда та грабежу - це проти Біблії!!! Одні з основних Законів Біблії:  = не вбий= не побажай чужого= хто з мечем прийде від меча погибне=.   А всі слова гундяєва суперечать Законам Божим !!!  Суперечить Біблії, суперечит Богу хто?
5 січня 2023р. 20:47
Дякую Василю тобі!
Надіюсь Людоньки що хтось і в правду почує! Прочитає))!
Так і є, церква Руси Київської, до чого тут мокша Монгольська ? Ворог все поступово вкрав, підмінив, та якщо Господь допоможе, то обов'язково треба забрати і зброю ядерну і назву нашу, до чого тут Василій? Схаменіться люди добрі нас знову хочуть поділити, от де ворог, треба знайти і карати згідно закону, але ні!
Закон для депутатів, сидять дійсно адепти мокши, в ОПЗж, Тай на конституцію посилаються, і всі в мокши були більше ніж в в Україні, а нас знову головами зіштовхнути треба, ми що стало як ороки??? Господь один у нас, навіщо глумиться, ви зрозумійте що всі з церкви ПцУ хрещені в УПЦ, то як це на Ваш погляд, та ми не тільки глухі , ще і сліпі, так??
7 січня 2023р. 12:41
А за що ви дякуєте Василю? За те що він прославляє кгб-тську пропоганду? Да він боксер, але те що він піддержує і пропогує зло принижує його!!! Хай чи задумається, чи отримує!!!
5 січня 2023р. 16:17
Боже, яке воно кончене!
4 січня 2023р. 09:20
Я , тупой с отбитыми мозгами хахол, посоветуйте, что мне делать?))))
7 січня 2023р. 04:42
Отбей их ещё больше. Кстати, "хохол" — это русифицированный украинец, забывший свои корни и плюнувший на свою землю.
4 січня 2023р. 09:12
да , окрутили его попы московские
4 січня 2023р. 01:55
Ломака ты красава, всё правильно говоришь и цитируешь правильные вещи,просто люди не понимают что творят,они безбожники, сейчас в такое время они себя проявляют во всей красе, только те люди которые не ходят в храм и не знают что такое православная вера,орут про каких-то московских священников.Хочу задать им вопрос от куда вобще они прелепили слово .. московских.. если по документам официально наша епархия зарегистрированна как УПЦ( украинская православная церковь)слово московского или русского там вообще не пресутствует,поэтому кто не ознакомлен с этим так ознакомьтесь и не мычите как стадо быков под одну дудку пляшете,правда основанна на фактах,они у Вас есть,так покажите,а вы только на словах горазды бурчать что-то...
4 січня 2023р. 12:37
Василий, настоящий мужчина и патриот. Печально, что народ оболванен. Им как кость бросают ложную, подлую информацию. И мало кто удосужится проверить её, попытаться хоть немного думать. Проще подать стадный мерзкий возглас. УПЦ - Украинская Православная Церковь. Это единственная каноническая, то есть законная Церковь на Украине.
Денис, спасибо за ваш комментарий.
5 січня 2023р. 15:52
Брехун
5 січня 2023р. 16:19
Патріот країни фейк, країни терориста, московських попів, що закликають вбивати українців!
4 січня 2023р. 15:26
А как же найденная литература и анитационные листы оправдывающие агрессию россии.  И молебни во славу россии , куда эти факты девать? Или имеющие глаза не видят?
4 січня 2023р. 20:39
А как же факты, что тебя в попу чпокают? Если не опровергнешь до [ссылка удалена] , значит геем останешься.
5 січня 2023р. 15:43
Вчи історію та документи, а тоді рота відкривай
3 січня 2023р. 16:43
Мы живём в  демократической стране .У нас свобода вероисповедания. Я,как и Ломаченко ,родился православным им и останусь. А за нашу Родную Украину я и жизни не пожалею.

Сторінки: 1  2  3  4  

Рейтинг букмекерів