Вчора 3
Сьогодні 3
Завтра 3
Розгорнути Згорнути

Редкач – про скандал з Беленюк: « Потрібно на службу до Усик сходити – він знає, як можна легко позбутися від таких нечистей »

Український напівсередньоваг не зміг не згадати і свого співвітчизника
13 серпня 2021р. 17:22
Редкач – про скандал з Беленюк: « Потрібно на службу до Усик сходити – він знає, як можна легко позбутися від таких нечистей »
Іван Редкач / Фото - Facebook
Скандальний український напівсередньоваг Іван Редкач ( 23-6-1, 18 KO ) в Instagram прокоментував пост олімпійського чемпіона Токіо-2020 Жана Беленюка, В якому український борець розповів про що сталася з ним ситуації в центрі Києва.

« Заздрість – доля слабких! Потрібно на службу до Усік сходити – він знає, як можна легко позбутися від таких нечистей! Жан – чемпіон! Слава Україні! » 


Нагадаємо, Беленюк повідомив, що в центрі столиці України невідомі мають намір були спровокувати з ним конфлікт, Ображаючи його расистськими висловлюваннями.
Володимир Кириченко
Рейтинг:
(Голосів: 23)

Коментарі 18

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.
Сторінки:   1    2   
15 серпня 2021р. 07:32
Вопрос к сайту. Зачем вы помогаете пиарится этому недобоксеру редкачу? Он  мудило, обсерает боксеров мирового уровня, а сам из себя не представляет ничего.
15 серпня 2021р. 07:06
А не стыдно герою ныть: "меня провоцировали"?! Так ты же герой - или дай отпор, или умойся молчи в тряпочку.
15 серпня 2021р. 00:19
Редкач- ты дятел))!!!!
Беленюк -Герой !!!
14 серпня 2021р. 16:56
Слава Україні і олімпійському чемпіону Жагу Беленюку !
14 серпня 2021р. 11:56
Редкач бывший перспективный боксер,с нармальным чувством юмора.
14 серпня 2021р. 11:46
Цікаво а без приставки "" скандальний" у нас щось є.
Чи всі скандальні ?
14 серпня 2021р. 10:50
Неужели нет такого человека, который мог взять за руки Редкача, и свести его в психодиспансер. Ну видно что этот тип - Редкач неадекватный и недееспособный, и у него симптомы - шизофрении.
14 серпня 2021р. 10:48
Сколько уже можно писать про этого имбецила Редкача ???
Сам то он, кроме позора ничего не добился в жизни!!!
14 серпня 2021р. 09:36
Многие не знают кто такой редкач. Ну так вот мы его узнали недавно, оказывается он он ебан. клоун. Редкач ведет этот разговор  к тому что причиной его позорного проигрыша, не сам он, а нечистая сила. Знаете ли, он как всегда несет чущь, и пиздит. Каждый человек может менятся к лучшему и  снять с себя позора новыми победами. Но только не редкач. Он был и останется чокнутым неудачником.
14 серпня 2021р. 10:39
Усика знають всі,а хто такий Редкач?
14 серпня 2021р. 09:05
И фото к новости такое забавное. Как буд-то пастор ведет под руку Редкача, нечисть изгнанять

Сторінки: 1  2  

Букмекер місяця