Вчора 0
Сьогодні 0
Завтра 2
Розгорнути Згорнути

«Скажу вам правду». Редкач відреагував на спірний удар Дюбуа у бою з Усиком

Українець вважає, що не має сенсу оскаржувати цей епізод
28 серпня 2023р. 17:51
«Скажу вам правду». Редкач відреагував на спірний удар Дюбуа у бою з Усиком
Український напівсередньоваговик Іван Редкач відреагував в соціальних мережах на спірний удар Даніеля Дюбуа (19-2, 18 KO) в поєдинку з Олександром Усиком (21-0, 14 KO).

Скажу вам правду. Комісія більше не компетентна, щоб оскаржити результат бою, і суддя завжди правий. Був би такий же бій і така ситуація в США або Англії, віддали б перемогу Тайсону без розмов, і оскарженню [результат] не підлягав. Світ боксу не такий вже світлий і іноді не справедливий, ламаючи кар'єру бійця.


У Хрговіча побачили спад у Усика в бою з Дюбуа.
Денис Сєдашов
Рейтинг:
(Голосів: 1)

Коментарі 14

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.
Сторінки:   1    2   
2 вересня 2023р. 16:32
Одна свиняча мова
2 вересня 2023р. 13:47
Пускай Редкач о своём бой с Прогрейссом вспомнит...
2 вересня 2023р. 13:47
Пускай Редкач о своём бой с Прогрейссом вспомнит...
2 вересня 2023р. 11:33
Якщо погодитися з твердженням редкача, то варто просит анатомів, щоб вони внесли уточнення в анатомічні атласи людини. Зокрема, врахували, що у редкача пупок знаходиться там , де у звичайної людини знаходяться геніталії. Саме тому для нього все що вище вказаного місця - це вище пупка. Питання: а чи є у нього типові для чоловіка геніталії?
29 серпня 2023р. 21:02
Редкач справедлив, однако,!
29 серпня 2023р. 13:26
Молодець Усик
29 серпня 2023р. 13:25
Гандон редкач
29 серпня 2023р. 12:36
Молодец.усик.отстоял.честь.украини.так.держать.и.дальше.
29 серпня 2023р. 09:56
Кто такой Редкая?
3 вересня 2023р. 05:39
Кімнатний (ГЕРАКЛ). І   лютик  рідкісне.
29 серпня 2023р. 07:29
В схожей ситуации Усик был в 2011 году.Он встречался с обладателем ряда поясов Артуром Бетербиевым.В решающем раунде россиянин попал по корпусу Усика.Усик также упал на настил. Несмотря на чистый удар,в действиях Артура углядели попадание в спину.Всем видом показывал это и Усик . Симулянт
30 серпня 2023р. 07:25
Симулянт и врун это ты,а когда получиш ниже пупка,тогда скажеш правду!!!
30 серпня 2023р. 07:25
Симулянт и врун это ты,а когда получиш ниже пупка,тогда скажеш правду!!!
30 серпня 2023р. 07:26
Симулянт и брехун это ты,когда получиш удар в пах,тогда и правду скажеш!

Сторінки: 1  2  

Букмекер місяця