Вчора 2
Сьогодні 2
Завтра 2
Розгорнути Згорнути

У Ф’юрі вперше висловилися про скандальний удар у поєдинку Усик – Дюбуа

Пітер вважає, що рефері вчинив вірно
28 серпня 2023р. 16:55
У Ф’юрі вперше висловилися про скандальний удар у поєдинку Усик – Дюбуа
Фото: Getty Images

Відомий тренер Пітер Ф’юрі висловив свою точку зору про удар нижче поясу у поєдинку Олександра Усика (21-0, 14 KO) та Даніеля Дюбуа (19-2, 18 KO):

Шорти розташовані нижче за пупок. Будь-який удар по поясу, не кажучи вже про низ пояса – це попадання не в живіт, а в пах. Х'юї отримав такий же удар у бою з Семюелем Пітером і зазнавав болючого болю. Тож це низько. Щойно Дюбуа завдав удару, рефері оголосив його таким, куди він і прилетів. Він третій чоловік на рингу. Що є те є.

Усик залишив послання Тайсону Ф’юрі (33-0-1, 24 KO).

Джерело: fightnews.info Олег Шумейко-молодший
Рейтинг:
(Голосів: 3)

Коментарі 32

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.
30 серпня 2023р. 11:32
У небо яйца под пупком?
30 серпня 2023р. 13:11
А кто сказал, что нельзя бить только по яйцам? Для дебилов еще раз- НЕЛЬЗЯ БИТЬ НИЖЕ ПОЯСА.
30 серпня 2023р. 22:17
Мочевой пузырь который под пупком
30 серпня 2023р. 03:21
Чмошник и симулянт, я видел этот удар, почти в поддых попал.
Русские сотрут с лица земли весь жовто блокитный бандеробиомусор.
30 серпня 2023р. 07:10
Сміття
30 серпня 2023р. 07:48
Сосать будете старательно!
30 серпня 2023р. 07:57
Иди на  лютик
30 серпня 2023р. 09:20
Ваш удел cосать по жизни
30 серпня 2023р. 10:32
Посеешь ветер, а пожнешь бурю. Причем тут политика. Ваша точка зрения национал -шовинистическая.
Это фашизм.
30 серпня 2023р. 10:58
Россия крысой была и осталась.Вы уроды даже могилы своих зеков сравняли с землёй. Правильно делают,что гонят вас отовсюду и пелюлей дают.
31 серпня 2023р. 15:01
100%
30 серпня 2023р. 11:20
руzкие фашисты сосут жовто-блакитный уйх. ...
30 серпня 2023р. 11:41
Ты вонючий  супермен .Ты  весельчак .Украины вам  весельчак  не видеть
30 серпня 2023р. 13:13
Биомусор твой высер и ты, русский фашист.
30 серпня 2023р. 13:59
Узкие сотрутся об жовто-блакитних)))
30 серпня 2023р. 14:54
ВОЗЬМЕТЕ ЗА ЩЕКУ , как и под Києвом ))) лечись ущербний
31 серпня 2023р. 12:51
Біомаса це ви, а Олександр супер, УЧІТЬСЯ, БЕРІТЬ ПРИКЛАД, І НЕ РОЗКРИВАЙТЕ ПИСОК, ПРОЛИСТАЙТЕ В ПАМ'ЯТІ:
ЯК КЛИЧКИ СТАВИЛИ ВИСКОЧОК НА МІСЦЕ, УСИК, ЛОМАЧЕНКО, ТА БАГАТО ІНШИХ УКРАЇНСЬКИХ БОКСЕРІВ, в тому числі і ваших витязів.
Тож не льопайте писками, а доказуйте ділами, ідіть за кораблем.
31 серпня 2023р. 15:00
Русские одни чмошники и не одного боксера.
31 серпня 2023р. 21:25
Ты  рододендрон  вместе с рашистами.Вы отсосете в бандеровцев.
29 серпня 2023р. 21:27
Ага. И братья Кличко расисты, делжали ринг 10 лет.   Дюбуа имел возможность победить.Но не смог. Чесный удар поставил его на колено. О чем разговоры?
Александр Усик чемпион справедливо.
29 серпня 2023р. 21:49
Ударив нижче пояса..!!
Це що, вже нові правила !!!
УСИК молодець,- витримав, зібрався, нокдаун,-... Dаv  ромашка ..!
  Ще раз, - МОЛОДЕЦЬ..!!
1 вересня 2023р. 09:05
Честный удар это бить в шорты? Это выглядит как будто женщина ревнует своего мужа.Я уважаю всех боксеров, они трудяги, но бить по шортам это по крайней мере не по боксерски( боксеры поймут).
29 серпня 2023р. 21:25
Ага. И братья Кличко расисты, делжали ринг 10 лет.   Дюбуа имел возможность победить.Но не смог. Чесный удар поставил его на колено. О чем разговоры?
Александр Усик чемпион справедливо.
29 серпня 2023р. 21:54
Yes
29 серпня 2023р. 18:22
Усик - красавчик !!!🔥👍 Побеждает, даже несмотря на подлые удары !👍👍
29 серпня 2023р. 09:24
Я думал будут Усика помоями  вау!  а тут сурпрайз. Как бы чтобы злопыхатели Усика не шумели Дюбуа не соперник Усику. Слава Украине.
29 серпня 2023р. 15:01
8)
29 серпня 2023р. 07:32
Думав коменти від Фьюри зараз почнеться, а тут все по справі!
29 серпня 2023р. 09:05
Молодець Усик,так тримати.Слава Україні♥️😃!!!!!
29 серпня 2023р. 16:03
То Тайсон Фьюрі, а це Пітер Фьюрі. Чи збіг, чи родич, я не знаю