Український боксер програв фінал чемпіонату Європи. У 2022 році хоче повернути росіянину боржок
![Максим Галінічев Український боксер програв фінал чемпіонату Європи. У 2022 році хоче повернути росіянину боржок](/upload/iblock/2c4/2c4b0712de72e1cede68d2109873caaa.jpg.webp)
21-річний український боксер Максим Галінічев розповів про свою мотивацію, життєвому кредо і про своє улюблене бій, і планованих реваншах.
Чому бокс і з чого все починалося?
- На бокс я пішов в десять років - в секцію привів тато! Я відразу «загорівся», дуже сподобалося. На перших порах найскладнішим було привчити себе до дисципліни, жорсткого розпорядку. Але з часом я зрозумів, що без цього неможливо - це твій хліб.
Що вас мотивує кожен день виходити на тренування?
- У першу чергу-це бажання забезпечити майбутнє своїм дітям, і щоб сім'я мною пишалася. Незважаючи на мій молодий вік, у мене вже є своя сім'я. У мене є маленька дочка Василиса, якій в лютому виповниться два рочки.
Хотів би я, щоб вона в майбутньому теж зв'язала своє життя з боксом? Не думаю про це. Звичайно, я навчу її основних прийомів, щоб вміла постояти за себе. Моє завдання як батька-показати своїй дитині різні шляхи, а він вибере той, який сам захоче.
Ваше життєве кредо ...
- Для мене важливо в житті досягати своїх цілей, вміти себе долати. І залишатися при цьому людиною.
Чи є місце страху в боксі?
- Страх така річ, яка по-різному впливає на людей. Кого-то він паралізує, а кого-то навпаки, робить більш розкутим. Думаю, що страх присутній тільки в твоїй голові. Якщо вміти володіти собою і своїм тілом і правильно себе налаштовувати, то будь-який страх відступить в сторону.
Яким був ваш найважчий бій і чому?
- У фіналі Юнацької Олімпіади, яка проходила в Буенос-Аресі в 2018 році, поступився надзвичайно технічного боксеру з Узбекистану - Абдумаліку Халакова. У нинішньому році, до речі, цей хлопець виграв «срібло» дорослого Чемпіонату світу в Сербії. Що ж, сподіваюся, у мене ще буде можливість взяти реванш у цього хлопця.
Ваша найважливіша поки перемога - це ...
- Друге місце чемпіонату Європи до 22 років. Турнір проходив в Італії і запам'ятався мені хорошими конкурентними боями. У фіналі був рівний поєдинок з росіянином - судді, на жаль, віддали перемогу моєму супернику. Збираюся віддати «боржок» в 2022-му.
Яку мету переслідуєте в боксі?
- Найближча короткострокова мета - стати першим номером в Україні серед дорослих, виграти національну першість А якщо дивитися з більш далекою перспективою, то це, звичайно, участь і перемога на Олімпійських іграх. Про це мріє кожен спортсмен.
Розкажіть про свого тренера.
- Їх у мене двоє - Артем Соловйов і Дмитро Миколайович Оболенцев. Артем Едуардович більше дає техніко-тактичну підготовку, з Дмитром Миколайовичем працюємо разом над витривалістю, фізичними навантаженнями. У нас справжня команда!
Ваші побажання українцям на новорічні свята.
- Всім хочу побажати в першу чергу здоров'я! Не бійтеся мріяти і йдіть до своєї мрії. Для цього, звичайно, потрібно докладати багато зусиль. Але ваша мрія цього варто!
Нагадаємо, раніше 19-річний українець Юрій Захареев став чемпіоном світу серед дорослих.
Коментарі 0