«Пеле: Народження легенди». Фільм про Короля футболу
26 липня 22:00
Колишній чемпіон світу з боксу та мер Києва Віталій Кличко висловився про Євробаскет-2024 у Дивізіоні B, де збірна України U-20 із його сином Максимом у складі посіла друге місце.
«Молодіжна збірна України з баскетболу стала срібним призером Чемпіонату Європи U 20 В та повернулася до еліти, де грають найкращі баскетбольні збірні Європи.Вітаю наших хлопців та дякую за гідну гру та волю до перемоги!
Мені це подвійно приємно говорити, бо у чемпіонаті у складі збірної України вперше грав мій молодший син Максим. Як я пожартував, вітаючи його: світовий спортивний Олімп має отримати ще одного Кличка. Вже третього!»
Нагадаємо, у фіналі Євробаскету-2024 Україна програла Румунії.
Коментарі 0