Вчора 2
Сьогодні 2
Завтра 0
Розгорнути Згорнути

Знову будуть бігати? Хирн розглядає варіанти відмови Джошуа від бою з Усик на користь інших супертяжів

Промоутер не бачить організації поєдинку з українцем в США
25 травня 2021р. 10:21
Знову будуть бігати? Хирн розглядає варіанти відмови Джошуа від бою з Усик на користь інших супертяжів
Джошуа і Хирн / Фото: William Hill

Незважаючи на те, що WBO санкціонувала поєдинок Ентоні Джошуа ( 24-1, 22 KO ) і Олександра Усика ( 18-0, 13 KO ), промоутер британця Едді Хірн розглядає і інші варіанти для свого підопічного.

AJ наступний поєдинок може провести в США, і в такому випадку він зустрінеться втретє з мексиканцем Енді Руїсом ( 34-2, 22 KO ) або кубинцем Луїсом Ортісом ( 32-2, 27 KO ).

У разі організації наступного бою в Лондоні, Джошуа може зустрітися і з співвітчизником Ділліаном Уайтом ( 28-2, 19 KO ).

Слова британця призводить metro.co.uk:

Є хороші шанси, що наступний бій Джошуа проведе в Америці, але не проти Усика. Думаю, якщо ми організуємо поєдинок з Усик, то це буде в Лондоні.

Якщо чесно, то у нас досить багато варіантів. Енді Руїс написав мені буквально відразу, як зірвався поєдинок з Ф'юрі. Мені прийшло повідомлення з текстом: « Давай організуємо Джошуа – Руїс III ». Думаю, фанатам був би цікавий цей поєдинок. Якщо ми все-таки вирушимо в Америку, то також цікавий варіант бою з Луїсом Ортісом, а якщо вирішимо залишитися в Лондоні, то у нас є ще Ділліан Уайт.

Але все ж імовірним поєдинком для Ентоні Хирн бачить саме Усика:

Якщо все складеться ідеально і з обох сторін, всіх все влаштує, то Усик стане наступним суперником для Джошуа. Все ж я не хочу зараз передбачати будь-якої сценарій розвитку подій для Ентоні. У нас є десять днів, щоб вирішити, що ми будемо робити.

Нагадаємо, що Усик розмістив інтригуюче фото в своєму Instagram.

Олег Шумейко-молодший
Рейтинг:
(Голосів: 5)

Коментарі 10

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.
26 травня 2021р. 11:29
Пояс WBO Усику а Джошуа нехай домовляється про бій з поверненням пояса. Бо достав уже
26 травня 2021р. 07:30
Я в шоке, если есть обязательный претендент, какого хирна он ещё что то там рассматривает с другими бойцами? Дебилизм..
25 травня 2021р. 17:53
Хирн боится что Усик победит Джошуа 😂
25 травня 2021р. 21:42
Сто пудово, боятся
25 травня 2021р. 16:41
Черт возьми если сложиться с обеих сторон всё тогда бой состоится , очередной намёк на то что если устроит нас , та блин напомните Хирну дебилу как не крути Джошуа не убежит от рук Усика , Усик Хватай Его!
25 травня 2021р. 16:36
Да вы что говорите , Поведение Джошуа и в целом его команды это плевок в сторону Украинца и в сторону страны , Усик Является обязательным претендентом на бой сним , вопрос почему его команда пытается всяким способом уйти от боя , если бой опять не состоится считаю нужным подать в суд на Джошуа и судиться
25 травня 2021р. 10:34
Эдди Хирн становится еба.утым. Он говорит так как будто у Джошуа нет обязательство перед WBO, то есть бой с Усиком. Какого черта вариант с Усиком рассматривается как второстепенный? Джошуа боится драться за пределами Лондона. Так было и с Влад.Кличко. Так что боксеры должны помнить что слабая сторона Джошуа это его шугание выступать за пределами Англии. Один раз поехал в Америку и проиграл Руизу. Пора проучить этого Джошуа, который незслуженно держить чемпионские пояса. Вообще то и Фьюри не тот мужик, за которого можно было бы поболет. Хочется Усик стал чемпионом.
25 травня 2021р. 13:00
Полностью согласен. Джошуа и Фьюри не самые топовые бойцы. Иначе они бы проводили бои как Майк Тайсон минимум раз в месяц. А так только разговоры бла бла бла. Да и соперников им подсовывают как раз удобных, чтоб выиграть можно было.
25 травня 2021р. 14:16
Главная проблема не в Джошуа, а в Эдди Хирне. У Джошуа с компанией Хирна всего один бой остался - вот Хирн и хотел "сорвать" с него как можно больше. А с Усиком размер прибыли куда меньше, вот Хирн и морочит голову всем и в первую очередь - самому Джошуа.
25 травня 2021р. 22:47
В точку! Все решает бабло! Усик не интересен большинству, он не известен в штатах и в Англии, да и слабоват он против Джошуа, не той масти как говорится. Есть куча более именитых бойцов, на которых пойдут люди, и которые принесут деньги для промоутера.

Рейтинг букмекерів

Букмекер місяця