Вікторія Ус: «Фінал Олімпійських ігор склався не так, як хотілося би, але все одно отримала задоволення»
![Вікторія Ус: «Фінал Олімпійських ігор склався не так, як хотілося би, але все одно отримала задоволення»](/upload/iblock/6ed/6edb042969f01898d814c909e106d867.png.webp)
Вікторія Ус в ексклюзивному інтерв’ю Владу Єфімову спеціально для XSPORT висловилася про виступ у фіналі Олімпіаді-2024 у веслувальному слаломі на каное.
Про атмосферу на Олімпійських іграх-2024:
Атмосфера класна, завжди класно бути в фіналі. На жаль, фінал не склався так, як хотілося би, але все одно отримала задоволення від ще однієї спроби. Для мене це вже щось значить, бути в фіналі після моїх травм.
Про виступ у веслувальному слаломі на каное:
Я би сказала, більше емоцій, більше адреналіну. Деякі місця вийшли краще, початок вийшов набагато краще, ніж в півфіналі. Але дуже складна зв'язка з ростом в сьомих воріт, така трошки маленька помилка. І далі такі теж були, на жаль, помилки, які не дали показати гарний час.В каное я приділяла набагато менше часу, ніж в байдарці, тому що каное було більш гірше для моєї спини. Але сама дисципліна каноє мені більше подобається, я в ній краще почуваюся, мені приємніше їздити, я отримую більше задоволення.
В байдарці я краще підготовлена технічно, але, напевне, до чогось психологічно не вистачаю, щоб налаштуватися гарно на повну спробу. Можливо, не вистачає цього кайфу від їзди, як я отримую в каноє. Тому, взагалом, я ж кажу, для мене фінал – це вже подія після того, як я пропустила буквально два місяці перед Олімпіадою і за декілька тижнів починала вже входити в таку роботу, яка має бути. Тому, що маємо – те, що маємо.
Про каяк-крос:
Я буду ганятися, це вирішено. Не було достатньо підготовки для каяк-кроссу, досить складно взагалі приділяти часу тренувань саме в трьох дисциплінах. А коли ти травмований і не можеш взагалі в жодному приділити достатньо часу, це вже інша підготовка. Плюс каяк-кросс, як ми знаємо, там і стрибати треба, і конкурентна боротьба з іншими дівчатами трошки ризиковано. В першу чергу для здоров'я і для спини, але будемо пробувати і дивитися.Трошки відпочину і буду тренувати каяк-крос, тому що, я ж кажу, було мало підготовки в ньому. Треба сісти в човен, піднаштувати човен і спробувати, можливо, навіть стрибнути з рампи, тому що до цього мені було заборонено. І пробувати себе далі.
Про конкуренцію в Україні:
Я думаю, це не до мене питання, це питання до тренерів. Побачимо на чемпіонаті України, хто нашого спроможний. Я ж кажу, я готувалася окремо від збірної, я не знаю, хто на що здатний. Не знаю, коли це буде, треба виховувати покоління.
Нагадаємо, що Вікторія у фіналі ОІ-2024 стала одинадцятою.
Влад Єфімов, спеціально для XSPORT.ua з Парижу
Коментарі 0