Українські фігуристи з ймовірністю 90% пропустять етап юніорської серії Гран-прі в Росії
![Українські фігуристи з ймовірністю 90% пропустять етап юніорської серії Гран-прі в Росії](/upload/resize_cache/iblock/99d/916_537_2/99d66e72564c9e64ea9eb3b02bd225f3.jpg.webp)
Українські фігуристи можуть пропустити четвертий етап юніорської серії Гран-прі в Красноярську ( Росія ), який запланований на 15 – 18 вересня.
У списках учасників турніру на сайті ISU немає жодного фігуриста з України. При цьому, на інші етапи серії у французькому Куршевелі, словацькому Кошице і словенської Любляні українці заявилися.
У Федерації фігурного катання України підтвердили, що існує дуже мала ймовірність участі українців на етапі в Касноярську.
« На 90 відсотків збірної України в Красноярську не буде. Але давайте для початку переживемо етап юніорського Гран-прі в Куршевелі ( проходить 26 – 28 серпня ). І потім вже буде відомо на всі сто відсотків, їдемо чи ні. Треба трошки почекати. Після етапу у Франції буде вирішено точно.В інших видах спорту українські атлети не приїжджають в Росію з різних причин: і політика відіграє, і самі спортсмени не хочуть. Загалом, є багато причин не їхати в Росію. В даному випадку ... Нехай спочатку пройде етап в Куршевелі. Рішення ще немає. Два роки тому ми теж не брали участь російському етапі ЮГП, зате в минулому році наша пара Назарова / Нікітін виступала на дорослому Гран-прі в Москві. Так що, давайте почекаємо остаточного рішення. Через кілька днів буде все відомо ».
Нагадаємо, раніше Олімпійська чемпіонка з фігурного катання відмовилася від українського громадянства.
Коментарі 0