Сьогодні 18

« Брюгге » з Соболем очолив таблицю чемпіонату Бельгії

Захисник допоміг команді зберегти ворота на замку
фото - Archysport

У матчі 7 туру бельгійської першості « Брюгге » на своєму полі брав « Остенде ».

Після розгромного фіаско в матчі з « Гентом » (1: 6) господарі реабілітувалися і самі оформили розгром.

На 24 хвилині рахунок відкрив Ланг, А під завісу першого тайму Фортес на додачу до відставання в рахунку ще і залишив гостей в меншості.

Господарі в другому таймі завершили розпочате. Ванак подвоїв перевагу, а Ланг оформив дубль, довівши рахунок до розгромного.

Едуард Соболь провів на поле за « Брюгге » 82 хвилини і допоміг команді зберегти ворота в недоторканності.

Ця перемога вивела « Брюгге » на перший рядок бельгійської першості.

« Брюгге » – « Остенде » 3: 0

голи: Ланг, 24, 81, Ванакен, 56

« Брюгге »: Міньоле, Соболь ( Мауасса, 82 ), Хендрі ( Мехель, 82 ), Альварес Баланта ( Мбамба, 33 ), Мата, Вормер ( Рітс, 68>, Нсокі

« Остенде »: Убер, Осіфо ( Танзі, 46 ), Якель, Матам, Капон, Фортес, Бёцнер ( Патоулідіс, 76 ), Д'Арпіно ( Козьелло, 61 <TAG1 », Роша Сантос>

попередження: Фортес ( 42 ), Фортес ( 45 ), Бёцнер ( 48 ), Гейє ( 56 ), Роша Сантос ( 70 ).

видалення: Фортес ( 45 ).