Команда Тухеля вийшла в чвертьфінал ЛЧ

Ліга чемпіонів, 1/8 фіналу, матч-відповідь

« Челсі » – « Атлетіко » 2:0 ( перший матч – 1: 0 )

голи: Зіеш, 34, Емерсон, 90 + 4

Матч завершено! « Челсі » по грі переміг « Атлетіко », і вийшов в чвертьфінал Ліги чемпіонів. До нових зустрічей!

90 + 4 "ГООООЛЛ!! « Челсі » закриває гру! Контратака від « синіх », яку завершив Емерсон точним ударом в дальній кут!

90 + 3 "У Фелікса шикарний шанс, пробивав португалець з центру штрафного майданчика « Челсі », але Менді відбив на кутовий!

90" 5 хвилин ігрового часу додав арбітр.

87" В останні хвилини « Атлетіко » намагається створити небезпеку, але мало шансів у « матрацників ».

83" Хадсон-Одоі виходить на поле замість Вернера

82" У меншості залишається « Атлетіко »! Савич пішов в жорсткий підкат, який арбітр порахував за небезпечну гру. Вилучений захисник « матрацників ».

77" Заміна у « Челсі »: Пулішіч вийшов замість Зіеша.

76 "Крутий сейв від Менді після удару Фелікса! У правий кут воріт португалець пробивав, але воротар « Челсі » « потягнув »!

72" Ще одне попередження у « Атлетіко » – на цей раз « відрізняється » Коке.

69" Ще одна заміна у « Атлетіко »: замість Тріппьера вишел Лемар.

66 "Зума отримав пошкодження, але, здається, зможе продовжити гру.

62 "Вернер отримав відмінний шанс на гол, потужно пробивши по воротах Хмари, але трохи вище!

60" попередження для Хіменеса за грубу гру.

59" Заміна у « Атлетіко »: замість Суареса на поле з'явився Корреа.

57" Знову крутий сейв від Хмари! Зіеш пробивав в дев'ятку видали, воротар впорався!

53" Перша заміна в нашому матчі у « Атлетіко »: Карраско йде, замість нього на поле з'явився Дембеле.

48" Супершанс у « Челсі » на другий м'яч! Вернер в упор розстрілював хмари, Але голкіпер « Атлетіко » врятував свою команду!

Другий тайм почався!

Перший тайм завершено! Відпочиваємо!

44" Відмінний удар від Ковачіча з дальньої відстані, але трохи повз.

40 "Фелікс пробивав по воротах « Челсі », але Менді намертво забрав м'яч.

39 "Льоренте віддавав гостру передачу на дальню штангу воріт « Челсі », але ніхто з його партнерів не відгукнувся.

37" Знову небезпечно в штрафний « Атлетіко »! Простріл з флангу, м'яч виявився в епіцентрі штрафного майданчика « матрацників » але ніхто з « синіх » пробити не зумів, м'яч був вибитий.

34 "ГООООООЛЛЛ!!!! « Челсі » відкриває рахунок! Відмінна контратака « синіх », Вернер віддав на Зіеша, який пробив Яна Хмари з забійної позиції!

31" жорстко в'їхав Ренан Лоді в Джеймса і отримав жовту картку.

29" Перша жовта картка в матчі – для Кая Хавертца за жорсткий фол в центрі поля.

25" « Атлетіко » претендував на пенальті, збили Карраско в штрафний, але арбітр не наважився призначити « точку » в ворота « Челсі » навіть після перегляду відеоповтора.

19" У хорошій позиції виявився Тімо Вернер, Але його удар заблокували захисники. Кутовий.

18" « Атлетіко » намагається контролювати м'яч, але абсолютно без загострення.

14" Жорсткий фол в центрі поля від Джеймса, Але без жовтої картки.

10" « Челсі » більше контролює м'яч в останні хвилини, хоч забивати треба саме « Атлетіко ». Поки без небезпечних моментів.

5" Хороший простріл від Джеймса в штрафну « Атлетіко », але захисники вибили м'яч на кутовий.

Матч почався!

Вашій увазі стартові склади команд:

« Челсі »: Менді, Джеймс, Рюдігер, Зума, Алонсо, Зіеш, Ковачіч, Хавертц, Канті, Аспілікуета, Вернер.

« Атлетіко »: Хмар, Тріппьер, Савич, Хіменес, Лоді, Коке, Сауль, Льоренте, Карраско, Жоау Фелікс, Суарес.

Добрий вечір, дорогі друзі! Вашій увазі текстова трансляція матчу-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів між « Челсі » і « Атлетіко ».

У середу, 16-го березня, лондонський « Челсі » прийме « Атлетіко » у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Текстова онлайн трансляція матчу « Челсі » – « Атлетіко » буде доступна в цій новині. Початок – о 22:00.