Завтра 12

« Челсі » виграв і другий матч з « Атлетіко » і вийшов в чвертьфінал ЛЧ

У зустрічі було видалення і непоставлений пенальті
Фото - UEFA

В матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів « Челсі » в рідних стінах обіграв « Атлетіко ».

Після першої зустрічі « матрацникам » потрібно було відігравати один м'яч. І в середині першого тайму у команди з'явилася надія на пенальті. Карраско впав в боротьбі з Аспілікуетой, Проте арбітр Даніеле Орсато після перегляду VAR не вказав на точку.

І майже відразу « Челсі » відкрив рахунок. Після блискавичної контратаки м'яч забив Зіеш. На перерву команди пішли при мінімальній перевазі « синіх ».

підопічним Дієго Симеона тепер було необхідно забивати двічі. Але більше моментів у другій половині зустрічі створили господарі.

А під кінець видалення заробив Савич. Чорногорець в боротьбі вдарив ліктем Рюдігера і отримав пряму червону картку.

Відігратися в меншості виявилося для « матрацників » нездійсненним завданням. А « сині » забили ще. Емерсон поставив крапку у зустрічі першим дотиком м'яча після виходу на заміну.

« Челсі » переграв « Атлетіко » із загальним рахунком 3: 0 і вийшов в чвертьфінал турніру.