Вчора 0
Сьогодні 2

« Челсі » вийшов в півфінал Кубка Англії, обігравши « Шеффілд »

Команді Тухеля допоміг автогол суперника

У чвертьфінальному матчі Кубка Англії « Челсі » в рідних стінах обіграв « Шеффілд Юнайтед ».

В середині першого тайму в свої ворота відзначився гравець « Шеффілда » Норвуд. А точку в матчі поставив вінгер « Челсі » Хакім Зіеш, Який відзначився вже в доданий до матчу час.

2: 0, команда Томаса Тухеля перемагає суперника і виходить в півфінал Кубка Англії.

Кубок Англії, 1/4 фіналу

« Челсі » – « Шеффілд » 2: 0

голи: Норвуд, 24, автогол, Зіеш, 90 + 2

« Челсі »: Аррісабалага, Емерсон, Чілуелл, Крістенсен ( Аспілікуета, 63 ), Зума, Ковачіч, Маунт, Гілмор ( Зіеш, 72 ), Пулішіч ( Канте, 83 ).

« Шеффілд »: Ремсдейл, Стівенс, Болдок, Джагелка, Богл ( Мусі, 90 ), Флек, Осборн, Ландстрем, Норвуд ( Брюстер, 79 ), Макберні ( Берк, 75 ), Макголдрік.

Слідкуйте сьогодні разом з XSPORT.ua за ще одним матчем чвертьфіналу Кубка Англії – « Лестер » прийме « Манчестер Юнайтед ».