Сьогодні 6

« Десна » в більшості впоралася з « Дніпром » і вийшла на перше місце в УПЛ

Підопічні Ігоря Йовічевіча не втримали нічию
Фото - ФК Десна

Чернігівська « Десна » не без зусиль вирвала перемогу в матчі 4-го туру УПЛ проти « Дніпра-1 ». Поєдинок закінчився з рахунком 2: 1.

для підопічних Ігоря Йовічевича цей матч видався вкрай важким. На 30-й хвилині Денис Безбородько роздрукував ворота гостей. « Дніпру » знадобилося трохи більше 50 хвилин і дві червоні картки щоб відіграти цей м'яч. Автором єдиного гола « Дніпра » став артем Довбик.

Але господарі не збиралися випускати перемогу зі своїх рук і вже через 7 хвилин знову вийшли вперед і утримували перевагу до кінця зустрічі.

У таблиці « Десна » є проміжним лідером, маючи 12 очок в активі. Найближчий конкурент – київське « Динамо », яке вже в наступному матчі проти « Інгульца » може повернути собі втрачену позицію.