Вчора 16
Сьогодні 18

« Динамо » в нервовому матчі перемогло « Зарю »

Обидві команди примудрилися не реалізувати пенальті

У Запоріжжі в рамках 3-го туру УПЛ луганська « Зоря » програла київському « Динамо » з рахунком 1: 2.

Кияни з перших хвилин матчу взяли м'яч під свій контроль, але реалізувати свою перевагу вони змогли лише на 17-й хвилині. Микола Шапаренко подав з кутового, а Олександр Сирота головою переправив м'яч у ворота.

Потім команди моментами перехоплювали один у одного ініціативу, але луганчан було складніше доводити справу до ударів по воротах. До того ж, у киян Жерсон Родрігес раз по раз турбував захисників суперника.

У другому таймі « Зоря » почала частіше атакувати, а « Динамо » відповіло лише зайвими нервами з невідомих причин. Особливо градуса додавав грі постійно сперечається з арбітром Денис Гармаш.

На 70-й хвилині суддя призначив пенальті в ворота « Зарі » після потрапляння м'яча в руку Максима Імерекова. Потім стався спір на підвищених тонах між Шапаренко і вийшли на заміну Карлосом Де Піною за право пробити 11-метровий. Після втручання капітана Сергія Сидорчука пенальті пішов пробивати уругваєць і зробив це він погано – Микита Шевченко парирував удар.

Через 6 хвилин своє право на пенальті отримала « Зоря ». Сидорчук в своїй штрафний збив з ніг Владислава Кочергіна. До точки підійшов Денис Фаворов і його удар в лівий нижній кут парирував Георгій Буща.

На 80-й хвилині киянам вдалося подвоїти перевагу. Віталій Міколенко з лівого флангу змістився до штрафної віддав на Віталія Буяльського, Який з лінії пробив низом точно в кут воріт суперника.

За 15 секунд до кінця додаткового часу « Динамо » пропустило. Раймонда Овусу вивели на побачення з Бущаном і він легко обіграв голкіпера киян.