Сьогодні 0

« Динамо » завдяки голу Циганкова стало володарем Кубка України

Долю матчу вирішив результативний удар киян в першому овертаймі
« Динамо » – « Зоря » / Фото - Facebook
« Динамо » і « Зоря » зіграли фінальний матч Кубка України, В якому сильніше виявилися кияни, перемігши з рахунком 1: 0.

Вже на 11-й хвилині через травму руки був замінений захисник киян Віталій Міколенко.

Команди не змогли визначити переможця в основний час, проте ігровою перевагою володіли кияни, які створили більше небезпечних моментів біля воріт суперника.

У першому овертаймі Віктор Циганков на 98-й хвилині відкрив рахунок після передачі Жерсона Родрігеса і знижки Віталія Буяльського.

У компенсоване до першої 15-хвилинці час Циганков не реалізував пенальті за фол Леовіжілдпро проти того ж Буяльского – Нікола Василь був на висоті, парирувавши удар з 11-метрової позначки. Далі команди результативними діями не відзначалися.

Таким чином, київське « Динамо » стало 13-кратним володарем Кубка України, додавши його до чемпіонства нинішнього сезону.