Вчора 21
Сьогодні 15

« Евертон » і « Тоттенхем » зіграли в результативну нічию, лідери команд зробили по дублю

У грі забивали тільки Сігурдсон і Кейн

У 32-му турі чемпіонату Англії « Евертон » і « Тоттенхем » зіграли внічию.

Рахунок відкрили саме гості – в середині першого тайму відзначився Кейн. Але вже через кілька хвилин Сігурдссон зрівняв після призначення 11-метрового удару на користь « Евертону ».

У другому таймі ситуація повторилася, але в дзеркальну сторону: знову забив Сігурдссон і вивів « Евертон » вперед, а через 6 хвилин відзначився Кейн, тим самим встановивши остаточний рахунок – 2: 2.