« Хоча б не з російськими солдатами ». Яремчук і Міколенко сфотографувалися з Бастою і підірвали соцмережі
![Роман Яремчук і Віталій Міколенко разом з репером Бастою « Хоча б не з російськими солдатами ». Яремчук і Міколенко сфотографувалися з Бастою і підірвали соцмережі](/upload/resize_cache/iblock/b29/916_537_2/b2991e4f8f868816855eecd99beed1fb.jpg.webp)
Футболісти збірної України – нападник Роман Яремчук і захисник Віталій Міколенко – за останній день підірвали українські соцмережі. Після завершення Євро-2020 року, де разом зі збірною України вони дійшли до чвертьфіналу, гравці вирушили на відпочинок до Туреччини, де зустріли російського репера Басту, Який відзначився виступами в анексованому Криму, а також участю в пропагандистських заходах.
Спільне фото у себе в Instagram опублікував Міколенко. Воно відразу ж викликало шквал критики у українських уболівальників і користувачів соцмереж.
![](/upload/news-photos-1/06-01-2021-sch/786543655435.jpg)
Одним з перших на фото відреагував активіст Сергій Стерненко:
« Соромно за таких футболістів збірної.Міколенко і Яремчук виклали фото з Вакуленко « Бастою », який відзначився гастролями в окупованому Криму, участю в пропагандистських заходах на підтримку його окупації і нападом його охорони в Києві за питання українця про Крим.
Може, Яремчук і Міколенко не в курсі, що на країну, за яку вони виступають, напала росія і постійно вбиває українців? Ну спасибі, що хоча б з російськими солдатами поки не фотографуються ».
Соромно за таких футболістів збірної
— Serhii Sternenko ( @sternenko ) July 14, 2021
Міколенко та Яремчук віклалі фото із Вакуленком "Бастою", який відзначив гастролями в окупованому Кріму, участю у пропагандистських заходи на підтрімку його окупації та нападу його полювання в Киев за пітання українця про Крим. pic.twitter.com/T82GIaZFB2
Інші користувачі соцмереж підтримали Стерненко.
« Як на мене, той факт, що ці два « збірки » і васяПупкін зробили спільне фото, це лише маленька частина тієї глобальної проблеми, яку ми маємо. Більш жахливим фактом є те, що їх поведінка є цілком прийнятним для більшості суспільства і воно це сприймає як норму ... на 7 році війни ... »
Як на мене, тієї факт что Ці два "збірника" и васяПупкін зробили Спільне фото, це лише маленька часткова теї глобальною проблеме ияку ми Маєм. Більш жахливий фактом є ті, что їх поведінка є цилком прійнятною для більшості суспільства и воно це спріймаю як норму ... на 7 році Війні...
— Stanisław Wysocki ( @stanis_wysocki ) July 14, 2021
« Блін, це для них вболівальники рвали стадіони піснями? Цікаво, згадають про це через 2 роки, коли почнеться чергове переживання за « наших » на ЧС ».
Блін, це для них вболівальники рвали стадіоні Піснімі?? Цікаво, чи згадають про це через 2 роки, коли почнется чергове вболівання за "наших" на НС
— Canis VV Lupus ( @Canis_VV_Lupus ) July 14, 2021
« Яремчук реально розбив моє серце. Дивився і хворів заради нього, думаючи, що він там самий порядний і осудний серед цього малороського моногарема ».
Яремчук реально розбив моє серце.Дівівся и вболівав за заради нього, бо думавши, чо Він там самій порядній и вмінаюемій середа цього малороского моногарему
— Розбійник який погано чує ( @ KVQuarantine ) July 14, 2021
« Яка ганьба! А ми ще вболівали за збірну України ( ( (Ватники і путин для них виявляється НЕ * уйло ».
Яка ганьба!
— jackdorseydonotbanme ( @jackdorseydono1 ) July 14, 2021
А ми ще вболівали за збірну України ( ( (
Ватники і путин для них виявляється не * уйло
"Футболісти збірної України Віталій Міколенко і Роман Яремчук виклали фото з російським репером Вакуленком- « Бастою"
Футболісти збірної України -поклоннікі Басти https://t.co/jvMrVILlx6 pic.twitter.com/9vtSZYWDhX
« Вперед збірна України! Шведов перемогли! Уррррррааааа !!!А якщо без сарказму, то Яремчук навіть зі Львова, але це невиліковно ».
Вперед збірна України! Швед перемогли! Уррррррааааа!!!
— Ті квітка, и тому я ( @Zooomer90s ) July 13, 2021
А якще без сарказму, то Яремчук навіть Зі Львова, але це невіліковно. pic.twitter.com/17iDtwhl0Q
« Роман Яремчук і Віталій Міколенко на повному серйозі ПІДТРИМУЮТЬ окупації Криму росією ??? Або як ще пояснити їх цемки-бомки Інста фото з такими як Баста, які регулярно відвідують Крим?Зашквар, який не пробачиш, на відміну від програшу 4: 0 збірної Англії, на який закрили очі ».
Роман Яремчук и Віталій Міколенко на повному серйозі ПІДТРІМУЮТЬ ОКУПУЦИЮ Кріму ріею??? Чи як ще поясніті їхні цьомкі-бомки інста фото із такими як Баста, які регулярно відвідують Крим?
— Марія Мадзігон ( @MaryMadzigon ) July 14, 2021
Зашквар, який не пробачиш, на відміна від програшу 4: 0 збірні Анґлії, на який закрили очі pic.twitter.com/lbNPzpw4ll
« Яремчук підписаний в інсті на бас * у, нас * моального і рашн відео ... Я вже мовчу, що ця людина грає за збірну України ».
Яремчук підписання в інсті
— Махер ( @ NazarKapustyak ) July 13, 2021
на басу, насального и рашн Відео ... я вже мовчу, шо ця людина грає за збірну України
« Яремчук, ти ж зі Львова. Який на ** р Баста? »
Яремчук ти ж Зі Львова
— Anastasia Bakulina ( @nastyabakulina_ ) July 14, 2021
Якийсь нахір баста?? https://t.co/J2xSejMUBh
Справжнє ім'я Басти – Василь Миколайович Вакуленко. Після окупації Криму Росією незаконно відвідував півострів і виступав там з концертами, при цьому не визнаючи, що порушував закони України.
У 2017 році Баста був одним з тих, хто вибирав кращу пісню про Кримському мості, незаконно споруджений РФ. У вересні 2017-го року СБУ заборонила Басті відвідувати Україну терміном на три роки через незаконне перетину кордону. Після закінчення заборони в травні 2021-го року Баста приїхав до Києва, під час його концерту відбулися сутички його охорони з активістами.
Також Баста внесений в базу « Миротворець ».