Вчора 4
Сьогодні 9
Завтра 11

« Лаціо » обіграв « Бенєвенто » в матчі з двома автоголами і трьома пенальті

Всього ж команди « настріляли » друг-другу дев'ять м'ячів, один з яких не зарахували
18 квітня 2021р. 17:57
Фото - Лаціо

В 31-м турі італійської Серії А « Ладіо » на своєму полі переграв « Бенєвенто ».

На перерву римляни пішли при комфортному перевазі в два м'ячі. після автогола Депаолі і точних ударів Іммобіле з гри і Корреа з пенальті, один м'яч відквитав Сау.

Але відразу після перерви голкіпер Монтіпо переправив м'яч у власні ворота. далі Віолі з точки і Глік після підключення до атаки вдалося лише скоротити розрив до мінімуму. гол лападули не зарахували через офсайд.

А на останній хвилині Іммобіле повернув « орлам » перевага в два м'ячі, встановивши остаточний рахунок зустрічі – 5: 3. Форварду все ж вдалося оформити дубль після нереалізованого пенальті.

« Лаціо » зберіг відрив в чотири очки від « Роми » в турнірній таблиці. Дві римські команди борються за зону єврокубків.

Серія А, 31 тур

« Лаціо » – « Бенєвенто » 5: 3

голи: Депаолі, 10 ( автогол ), Іммобіле, 20, 90 + 6, Корреа, 37 ( пен. ), Монтіпо, 48 ( автогол ) – Сауола

« Лаціо »: Рейна, Лаццарі, Раду, Ачербі, Марушич, Луїс Альберто ( Акпа-Акпро, 70; Худт, 88 ), Лейва ( Пароло, 56 ), Мілінковіч-Савич, Фарес ( Лулич <, Іммобіле.

« Бененевенто »: Монтіпо, Летіціа ( Кальдірола, 57 ), Барба, Глік, Депаолі, Скьяттарелла ( Віола, 57 ), Іоніце ( Яго Фальке, 78 ), Імпрота, ІуG1>.

попередження: Акпа-Акпро, Пароло – Монтіпо, Скьяттарелла, Глік