Завтра 2
Розгорнути Згорнути

« Манчестер Сіті » без Зінченко розгромив « Фулхем »

Команда Гвардіоли оформила фінальний рахунок матчу всього за 13 хвилин

У матчі 28-го туру АПЛ « Фулхем » розгромно програв « Манчестер Сіті » ( 0: 3 ).

Рахунок був відкритий на 47-й хвилині, коли Стоунз отримав м'яч в штрафному майданчику і відправив його у ворота Ареоля. Минуло лише дев'ять хвилин, і Жезус підловив на помилку захисників, обіграв воротаря і відправив м'яч в порожні ворота. На 60-й хвилині Агуеро реалізував 11-метровий, зробивши рахунок розгромним – 3: 0.

Відзначимо, що українець Олександр Зінченко весь матч просидів в запасі.