Вчора 2
Сьогодні 2
Завтра 2
Розгорнути Згорнути

« Металіст-1925 » за дві хвилини перевернув хід зустрічі проти « Чорноморця » в матчі з п'ятьма голами

Харків'яни виявилися сильнішими в битві новачків УПЛ

« Металіст 1925 » обіграв « Чорноморець » в матчі третього кола української Прем'єр-ліги.

У першому таймі гості забили свої дебютні м'ячі в новому сезоні і на перерву пішли з мінімальною перевагою. Однак у другій половині харків'яни за дві хвилини перевернули хід зустрічі і добули другу перемогу в сезоні.

« Чорноморець » ж програв третій матч поспіль. Одесити знову пропустили три м'ячі, з тією лише різницею, що в цей раз двічі зуміли відзначитися самі.

Команди провели п'ятий очний матч в історії їх протистояння. Це перша перемога « Металіста 1925 », ще одна « вікторія » на рахунку « Чорноморця », двічі команди зводили зустрічі внічию.

УПЛ. 3-й тур:

« Металіст 1925 » – « Чорноморець » 3: 2

голи: 0: 1 – 17 Бугай, 1: 1 – 22 Батюшин, 1: 2 – 43 Бугай, 2: 2 – 64 Голодюк, 3: 2 – 66, автогол Дубко.

« Металіст 1925 » – Сидоренко, Пастка, Жичиков ( Єрмаков, 81 ), Ткачук, Шершень, Протасов, Батюшин ( Дмитренко, 75 ), Габелок, Голодюк ( Задерака, 81 <.

« Чорноморець » – Варакута, Путря ( Скорко, 74 ), Кузик, Дубко, Мохаммед, Білошевскій ( Тлумак, 67 ), Брагай <TAGG1> Мащенко, 74 (, Михайла.

попередження: Ванат ( 27 ), Задерака ( 85 ).