Завтра 15

« Монако » переміг « Спарт » і зустрінеться з « Шахтарем » в плей-офф ЛЧ

Празький клуб не зміг встояти під тиском суперника
фото - Championat

У матчі-відповіді 3-го кваліфікаційного етапу Ліги чемпіонів « Монако » впевнено переграло празьку « Спарти ». У першій грі команда з князівства обіграла чехів з рахунком 2: 0.

У першому таймі команди обійшлися без голів; так і не роздрукувавши ворота один одного.

На початку другої половини зустрічі рахунок розмочив Желсон Мартінш, Забивши на 50 хвилині.

Перевага « монегасків » в цьому поєдинку подвоїв російський хавбек Олександр Головін.

На 78 хвилині « спартанці » повернулися в гру зусиллями Давида Карлсона, Але « Монако » швидко поховало всі надії чеського клубу, коли Софіан Діоп вже через три хвилини вколоти третій м'яч в сітку воріт « Спарти ».

« Монако » – « Спарта » 3: 1 ( 5: 1 )

голи: Мартінш, 50, Головін, 56, Діоп, 81 – Карлссон, 78

« Монако »: Нюбель, Сідібе, Дісасі, Бадіашіле, Енріке, Желсон, Фофана, Тчуамені, Головін, Фолланд, Бен Йеддер

« Спарта »: Ніце, Полідар, Ганцко, Панак, Візнер, Сачек, Павелка, Соучек, Пішаків, Гложек, Карабец

Тепер « монегасків » чекає матч за вихід в груповий етап ЛЧ проти донецького « Шахтаря », який розібрався з «Генком».