« Монако » розгромив « Бордо » і скоротив відставання від ПСЖ до 1 пункту

« Жирондінци » пропустили останній гол вже в меншості
18 квітня 2021р. 20:06

У матчі 33-го туру Ліги 1 « Монако » в гостях переміг « Бордо ».

Перший гол був забитий на 30-й хвилині. Віссам Бен Йеддер зробив гольову передачу, а Кевін Фолланд встромив м'яч в правий кут воріт.

Через 2 хвилини після початку другого тайму м'яч знову опинився в воротах костиля. Мартінш замкнув передачу з флангу від Тчуамені, Розстрілявши голкіпера « Бордо » з декількох метрів. На 78-й хвилині у « жирондінцев » ще й відбулося видалення. це лаку отримав другу жовту. Фінальний же рахунок в матчі встановив на 91-й хвилині Йоветіч – 3: 0.

Завдяки заробленим 3-м очками « Монако » впритул наблизився до ПСЖ, Яких тепер розділяє лише 1 бал в турнірній таблиці Ліги 1.