« Оболонь »: « Рішення арбітра матчу з « Металістом » – згвалтування нашого клубу і всього українського футболу »
![<i>Фото - ФК Металіст< « Оболонь »: « Рішення арбітра матчу з « Металістом » – згвалтування нашого клубу і всього українського футболу »](/upload/iblock/5ac/5ac7379ba18bb83d75e72d3ed051e05a.jpg.webp)
Київська « Оболонь » на своєму офіційному сайті опублікувала лист на ім'я президента УАФ Андрія Павелко і глави ПФЛ Олександра Каденко. У ньому клуб розкритикував дії арбітра матчу п'ятого туру Першої ліги проти « Металіста » ( 0: 3 ) Геннадія Серпутько.
То, що сталося 22 серпня 2021 року в матчі 5-го туру чемпіонату ПФЛ України між командами « Металіст » і « Оболонь » за допомогою арбітра матчу Серпутько Г., який на 1-й хвилині матчу поставив сумнівний пенальті в наші ворота і упереджені його рішення на користь команди суперника протягом всього матчу, ми розцінюємо як згвалтування не тільки футбольного клубу « Оболонь », але і всього українського футболу.Люди, які це роблять, впевнені, що за це вони не понесуть ніякого покарання. І ці процеси в нинішньому чемпіонаті найчастіше відбуваються в матчах за участю « Металіста ». Статистика вражаюча: за п'ять турів чемпіонату Першої ліги п'ять пенальті в ворота суперників « Металіста » і чотири видалення.
Ми розуміємо, що багато, чекають повернення « Металіста » в вищий дивізіон українського футболу, але давайте робити це чесно, дотримуючись спортивний принцип і мораль.
Ми, можливо, і не зверталися б до вас, але цією заявою ми також хочемо підтримати українських і в тому числі уболівальників « Металіста », які хочуть бачити чесний футбол, а не суддівський свавілля, який відбувається на футбольному полі.
Вони не бажають, щоб на адресу їх улюбленої команди знову лунали непристойні сканування з трибун, такі, які звучали на адресу колишнього « Металіста ».
І записка, яку передали нам вболівальники « Металіста » на підтримку нашого клубу, надала нам додаткові сили і впевненість в тому, що справжні вболівальники бачать, хто грає в чесний футбол, а хто – немає, і заради таких уболівальників потрібно продовжувати грати в футбол.
Закликаємо всі клуби ПФЛ дотримуватися чесні спортивні принципи і мораль, поважати безпосередніх учасників чемпіонату і їх уболівальників. « Оболонь » і її вболівальники сподіваються, що ви як керівники українського футболу дасте офіційну, справедливу оцінку тим негативним процесам, які відбуваються в нашому футболі і наведете елементарний порядок в турнірі Першої лігі.
Нагадаємо, після рішень арбітра матчу між « Металістом » і « Альянсом » (2: 0) колишнє керівництво клубу з Липової долини прийняло рішення припинити фінансування.
Коментарі 0