Команда Зидана вийшла в чвертьфінал ЛЧ

Ліга чемпіонів, 1/8 фіналу, другий матч

« Реал » – « Аталанта » 3:1 (перший матч – 1: 0)

голи: Бензема, 34, Рамос, 59, пен, Асенсио, 84 - Муріель, 83

Матч завершено! « Реал » при не найкращою грі впевнено перемагає « Аталанту » в рідних стінах. Загальний рахунок протистояння – 4: 1 на користь мадридського клубу. Команда Зидана виходить в чвертьфінал Ліги чемпіонів. До нових зустрічей!

90 + 3 "Начо отримав м'яч на фланзі, відмінно пройшов в штрафну « Аталанти », але його хороша передача не знайшла адресата.

90" 5 хвилин компенсував арбітр до другого тайму.

88 "Малиновський завдав класний дальній удар, але трохи вище пройшов м'яч.

84 "ГОООООООЛЛЛ!!! « Реал » відразу ж відповідає! Марко Асенсио в контратаці мадридського клубу практично знищує всі шанси і надії « Аталанти »!

84" У « Аталанти » замість автора голи Муріеля на поле виходить Міранчук.

83 "ГОООООЛЛЛЛ!!! « Аталанта » відіграла один м'яч! Небезпечний штрафний для команди Гасперіні, Муріель і Малиновський біля м'яча, і колумбієць красиво пробив в дев'ятку!

77" Жовті картки для Начо і Крооса у « Реала ».

75 "Сапата вийшов один на один з Куртуа, але воротар « Реала » врятував свою команду!

69" Ще одна заміна у мадридського клубу: замість Вінісіуса виходить Родріго.

64" Заміна у « Реала »: Мілітао змінює Рамоса.

59 "ГОООООЛЛЛЛ!!! « Реал » подвоїв рахунок! Рамос впевнено реалізував пенальті. Перед цим Толо збив Вінісіуса в штрафний.

52 "Який момент у « Реала »! Вінісіус Жуніор пройшов підлогу « Аталанти » як Марадона, вийшов один на один зі Спортьелло, але примудрився пробити повз з забійної позиції!

49" У перші хвилини другого тайму мадридський « Реал » більше контролює м'яч.

46" У перерві у « Аталанти » заміна: замість пашаліча вийшов Сапата.

Другий тайм почався!

Перший тайм завершено! Відпочиваємо!

45" Небезпечно « Аталанта » вибігала в контратаку, але Рамос перервав передачу на Муріеля, Який міг виходити один на один з Куртуа

43 "Відмінний шанс у Малиновського – українець отримав м'яч у вигідній позиції і небезпечно пробив видали – трохи повз!

41" захисник Начо несподівано прорвався в штрафну « Аталанти », але Толо заблокував його прохід, буде удар від воріт.

39" Перша жовта картка в нашому матчі – для Федеріко Вальверде з « Реала ».

37" Знову непогана атака « Реала », але загрався Бензема з м'ячем і втратив його, перебуваючи на хорошій ударної позиції.

34 "ГОООООЛЛЛЛ!!! 1: 0! Це Карім Бензема! Скористалися гравці « Реала » помилкою Спортьелло, який випадково віддав на Модріча, а хавбек покотив м'яч на Бензема, який без проблем розстріляв голкіпера!

27 "Перший натяк на небезпеку від « Реала »! Вінісіус отримав м'яч у відмінній позиції, пробивав по воротах « Аталанти », але Джімсіті заблокував удар вінгера « Реала »!

25" Тепер « Реал » більше контролює м'яч, але в центрі поля, без просування вперед. Поки досить нудна гра без моментів.

20 "Бензема вийшов на ударну позицію, але його удар заблокували захисники « Аталанти ».

18" Вперше « Реал » протягом декількох хвилин тримає м'яч на половині поля суперника, але поки безрезультатно.

14" Перший кутовий в матчі, Малиновський подав – але захисники « Реала » знову ліквідували небезпеку.

12" Муріель віддавав хорошу передачу в штрафний майданчик, але захисники « Реала » вибили м'яч.

8" « Реал » практично не атакує, граючи другим номером.

5" З перших хвилин « Аталанта » більше контролює м'яч, адже команді Гасперіні треба забивати, але поки без небезпечних моментів.

Матч почався!

Стартові склади команд:

« Реал »: Куртуа, Менді, Рамос, Варан, Начо, Вальверде, Кроос, Васкес, Модріч, Вінісіус Жуніор, Бензема.

« Аталанта »: Спортьелло, Гозенс, Толо, Гімшіті, Меле, Малиновський, Пессіна, Пашаліч, де Рон, Ромеро, Муріель.

Добрий вечір, дорогі друзі! Вашій увазі текстова трансляція матчу-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів « Реал » – « Аталанта ».

У вівторок, 16-го березня, мадридський « Реал » прийме « Аталанту » у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Текстова онлайн трансляція матчу « Реал » – « Аталанта » буде доступна в цій новині. Початок – о 22:00.